lekarz Mohammad Rezaei

Stomatolog, Laryngolog

U pana doktora byłam niedawno pierwszy raz. Oceniam bardzo pozytywnie. Pan doktor do mojego problemu podszedł fachowo. Acha!!! i musze to napisać- Pan doktor ma piękne dłonie

Rzeczywiście, Pan doktor jest bardzo uprzejmy i uśmiechnięty. Mam jednak wątpliwości co do jego kompetencji. Byłam u niego z przewlekłym zapaleniem zatok i wynikiem badania tomografii zatok. Opisałam swoje objawy (katar spływający po tylnej ścianie gardła, podrażnienie migdałów, częste bóle głowy przy pochylaniu, bóle ucha). Doktor rzucił okiem na badanie, zbadał mnie i stwierdził, że nie mam problemu z zatokami, a te zmiany, które są widoczne w tomografii, to "żadne zmiany". Jego zdaniem moje bóle głowy świadczą o problemach neurologicznych, a katar o alergicznych. Dał skierowanie do alergologa. Byłam u dwóch innych laryngologów (w dwóch różnych placówkach), którzy stwierdzili, że mam przewlekłe zapalenie zatok, które wymaga leczenia.

Świetny lekarz.Trafiłem do niego przez przypadek.Ujął mnie uprzejmością i zaangażowaniem z jakim tłumaczył mój przypadek(skrzywienie przegrody nosowej).Od pierwszej chwili wzbudził zaufanie.Po niecałych trzech miesiącach jestem już po udanym zabiegu - bez stresu i bólu w moim przypadku. Szczerze polecam. Rewelacja Grzegorz

Szczerze polecam. Rewelacja
Grzegorz

Wspaniały lekarz, najlepszy laryngolog z jakim miałam doczynienia. Poza oczywiście trafionym leczeniem i dociekaniem źródła problemów, jest bardzo miły, empatyczny, uśmiechnięty :) Polecam szczerze i od serca. Na różnych lekarzy trafiałam, ale dr Rezaei jest najlepszy :)

Bardzo uprzejmy, sympatyczny i kompetentny lekarz. Trafiłem do niego z polecenia kolegi, miałem krzywą przegrodę. Wszystko dokładnie wytłumaczył co i jak i po niecałych dwóch miesiącach jestem już po zabiegu ( w Warszawie średni czas oczekiwania 2 lata). Przy następnej wizycie po wyjęciu płytek tak się cieszył z efektu, że byłem w szoku. To świadczy o profesjonalnym podejściu i zaangażowaniu w to , co się robi.

Najgorszy lekarz jakiego w życiu spotkałem. Umówiłem się na wizytę ponieważ potrzebne było mi zaświadczenie które nawet lekarz internista mi chciał wypełnić jednak dodał, że lepiej wyglądałoby to gdyby wypełnił to specjalista. W trakcie wizyty poprosiłem doktora o to zaświadczenie na to zaczął na mnie krzyczeć że frajerem nie jest, że skoro leczę się gdzie indziej to niech tam idę i tam proszę o wypisanie tego świstka. Nie chcę tutaj pisać szczegółów ale pierwszy raz trafił mi się taki gburowaty cham. Zdecydowanie nie polecam i będę omijał tego Mohammada z ...

W trakcie wizyty poprosiłem doktora o to zaświadczenie na to zaczął na mnie krzyczeć że frajerem nie jest, że skoro leczę się gdzie indziej to niech tam idę i tam proszę o wypisanie tego świstka. Nie chcę tutaj pisać szczegółów ale pierwszy raz trafił mi się taki gburowaty cham. Zdecydowanie nie polecam i będę omijał tego Mohammada z daaaaaleka

Bardzo sympatyczny lekarz, niestety czasami trudno się z nim porozumieć, choć trzeba mu przyznać, że stara się mówić jak najpoprawniej. Niestety w moim przypadku nie doprowadził do wyleczenia...

Polecam !! :) Przemiły człowiek i wyśmienity specjalista :)

Polecam !! :) Przemiły człowiek i wyśmienity specjalista :)

Na oko określa problem laryngologiczny. Nawet jak mu się coś nie podoba to nie drąży tematu, bo mówi,że "problem jest w czym innym". Mimo zaznaczenia, że chcę się leczyć w państwowej służbie zdrowia, bez uzasadnienia kieruje do placówki prywatnej na dodatkowe badania.

budzi postrach wśród pacjentów, ale nie jest wcale taki straszny ;)

budzi postrach wśród pacjentów, ale nie jest wcale taki straszny ;)