3,9
3,9

Bardzo uprzejmy, sympatyczny i kompetentny lekarz. Trafiłem do niego z polecenia kolegi, miałem krzywą przegrodę. Wszystko dokładnie wytłumaczył co i jak i po niecałych dwóch miesiącach jestem już po zabiegu ( w Warszawie średni czas oczekiwania 2 lata). Przy następnej wizycie po wyjęciu płytek tak się cieszył z efektu, że byłem w szoku. To świadczy o profesjonalnym podejściu i zaangażowaniu w to , co się robi.

Świetny lekarz.Trafiłem do niego przez przypadek.Ujął mnie uprzejmością i zaangażowaniem z jakim tłumaczył mój przypadek(skrzywienie przegrody nosowej).Od pierwszej chwili wzbudził zaufanie.Po niecałych trzech miesiącach jestem już po udanym zabiegu - bez stresu i bólu w moim przypadku. Szczerze polecam. Rewelacja Grzegorz

Szczerze polecam. Rewelacja
Grzegorz

Rzeczywiście, Pan doktor jest bardzo uprzejmy i uśmiechnięty. Mam jednak wątpliwości co do jego kompetencji. Byłam u niego z przewlekłym zapaleniem zatok i wynikiem badania tomografii zatok. Opisałam swoje objawy (katar spływający po tylnej ścianie gardła, podrażnienie migdałów, częste bóle głowy przy pochylaniu, bóle ucha). Doktor rzucił okiem na badanie, zbadał mnie i stwierdził, że nie mam problemu z zatokami, a te zmiany, które są widoczne w tomografii, to "żadne zmiany". Jego zdaniem moje bóle głowy świadczą o problemach neurologicznych, a katar o alergicznych. Dał skierowanie do alergologa. Byłam u dwóch innych laryngologów (w dwóch różnych placówkach), którzy stwierdzili, że mam przewlekłe zapalenie zatok, które wymaga leczenia.

Wspaniały lekarz, najlepszy laryngolog z jakim miałam doczynienia. Poza oczywiście trafionym leczeniem i dociekaniem źródła problemów, jest bardzo miły, empatyczny, uśmiechnięty :) Polecam szczerze i od serca. Na różnych lekarzy trafiałam, ale dr Rezaei jest najlepszy :)

Najgorszy lekarz jakiego w życiu spotkałem. Umówiłem się na wizytę ponieważ potrzebne było mi zaświadczenie które nawet lekarz internista mi chciał wypełnić jednak dodał, że lepiej wyglądałoby to gdyby wypełnił to specjalista. W trakcie wizyty poprosiłem doktora o to zaświadczenie na to zaczął na mnie krzyczeć że frajerem nie jest, że skoro leczę się gdzie indziej to niech tam idę i tam proszę o wypisanie tego świstka. Nie chcę tutaj pisać szczegółów ale pierwszy raz trafił mi się taki gburowaty cham. Zdecydowanie nie polecam i będę omijał tego Mohammada z ...

W trakcie wizyty poprosiłem doktora o to zaświadczenie na to zaczął na mnie krzyczeć że frajerem nie jest, że skoro leczę się gdzie indziej to niech tam idę i tam proszę o wypisanie tego świstka. Nie chcę tutaj pisać szczegółów ale pierwszy raz trafił mi się taki gburowaty cham. Zdecydowanie nie polecam i będę omijał tego Mohammada z daaaaaleka

Uważam ,że mało jest tak dobrych i oddanych pacjentowi lekarzy.Do tego pan doktor jest człowiekiem z poczuciem humoru i baaardzo sympatycznym.To ,że nie jest Polakiem nie ma dla mnie znaczenia.W końcu mieszkamy w Europie i czas moze zaakceptować lekarzy obcokrajowców.Ważne jest to co umie ,a nie jego narodowosć.

Bardzo kompetentny i sympatyczny doktor,dużo mi pomógł a właśnie dowiedziałem się że odszedł i już nie pracuje w oddziale laryngologii w Szpitalu Wojewódzkim.Co tam się dzieje chyba już wszyscy lekarze którzy pracowali do tej pory odeszli z tego oddziału??Czy ktoś coś wie na ten temat?

Bardzo sympatyczny lekarz, niestety czasami trudno się z nim porozumieć, choć trzeba mu przyznać, że stara się mówić jak najpoprawniej. Niestety w moim przypadku nie doprowadził do wyleczenia...

to lekarz który wie jak ma pacjentem się zająć i wysokiej profesjonalnośći.

to lekarz który wie jak ma pacjentem się zająć i wysokiej profesjonalnośći.

Kompetentny lekarz, mądry i dobry człowiek. Świetny fachowiec. Ocena bardzo niesprawiedliwa, dla osoby która praktycznie mieszkała w szpitalu. Proszę się zainteresować ilu lekarzy pracuje w szpitalu i kto organizuje ich pracę!!!