dr n. med. Mohtar Khalil

Witam.W tym tygodniu po raz drugi w swoim zyciu spedzilam trzy dni w Glogowskim szpitalu.Jestem po prostu pod wielkim wrazeniem co do fachowosci dr.Mohtara jak i do calego jego zespolu lekarskiego jak i do pielegniarek.Czulam sie tam jak w drogiej prywatnej klinice,nie pisze o wystroju szpitala bo to jest dla mnie niewazne,liczy sie opieka i jakosc uslug lekarskich (profesjonalnosc leczenia w kazdym calu),kazdy pacjent jest traktowany jak ktos wyjatkowy,pielegniarki wkladaja cale serce w swoja prace,sa cudowne,lekarze sa nie tylko dobrymi fachowcami a przede wszystkim wspanialymi ludzmi.Serdecznie pozdrawiam caly zespol chirurgi szpitala w Glogowie.

Witam. Byłem u doktora Mohtara wczoraj prywatnie, z bólem palca, zastrzałem, chciałem zeby Mi pomógł(wyczyścił palca, sciągnął ropę czy coś podobnego)...wcześniej byłem juz u lekarza swojego, przepisał Mi antybiotyku, maście itp.Nawiązująć do chirurga Mohtara. Zobaczył palca,kazał dalej brać te leki i wysłał Mnie po skierowanie, wizyta trwala 5 minut, nic nie pomógł i bez wstydu kazał zapłacić 100zł.To jakiś żart, wstydziłby się wziąść jakąkolwiek kwotę od cierpiącego człowieka nic nie pomagająć, zwykły naciągacz na pieniądze i nic poza tym...Ludzie uważajcie na takich ludzi, bo tylko bedą z Was kase zdzierać.

Kilka zabiegów chirurgicznych - wspaniale zrobione. Jestem pełna podziwu dla Pana doktora, Zawsze wesoły, co czyni pacjentów zdrowszymi, świetny chirurg, i co ważne nie chytry na pieniądze, oby samych takich Pan Bóg zsyłał nam lekarzy. Dziękuję Panie doktorze za troskę i moje zdrowie. Wdzięczna pacjentka Ilona.

Kompetentny i bardzo dobry chirurg. Praca jaką wykonuje jest jego pasją. Wzbudza zaufanie i można mu ufać. Jest bardzo dobrym lekarzem.

Lekarz godny polecenia. Specjalista w swoim fachu nie tracący przy tym poczucia humoru.

Doktor Khalil jest profesjonalistą! Bardzo życzliwym człowiekiem, który wykonuje swój zawód z powołania co mogę odczuć na własnej skórze! Pojechałam do Głogowa z Jeleniej Góry i gdyby cokolwiek teraz się ze mną działo nie oddałabym się w ręce nikogo innego!

Jestem baaaardzo zawiedziony tym lekarzem .Opinie wcześniejsze bardzo przesadzone.

Cudowny doktor z powołania. Polecam każdemu. Mam już trochę przeżytych lat - emerytka, ale pierwszy raz spotkałam tak oddanego doktora i wcale nie za pieniądze. Oczywiście w gabinecie prywatnym tak, ale nie przesadna. Specjalista - dobrze doradzi, a o zabiegach nie wspomnę. W szpitalu do pacjentów zawsze miły, wysłucha i odpowie. Kilka razy miałam do czynienia z doktorem w bardzo nawet drastycznych sytuacjach i zawsze do niego pójdę. Dotor swój prywatny czas niejednokrotnie poświęcał pacjentom. Taki już jest. POLECAM.

Wysokiej klasy specjalista.Polecam jak ktoś ma naprawdę ale poważne problemy.

Wysokiej klasy specjalista.Polecam jak ktoś ma naprawdę ale poważne problemy.