lek. dent. Monika Arczyńska

Chirurg stomatolog

Pani doktor pomogła mi pożegnać dolną ósemkę w sposób burzący wszelkie stereotypy związane z podobnym zabiegiem. Arcyfachowe podejście i złote ręce; nie wiem jak opisać inaczej. Wszelki stres spacyfikowany, a dolegliwości po ustąpieniu znieczulenia sprowadzone do minimum, co właśnie wynika z manualnej biegłości. Mam porównanie, bo była to ostatnia z usuwanych ósemek i mogę tylko żałować, że nie trafiłem wcześniej w ręce Pani doktor. Jeśli ktoś wertuje opinie z myślą o zabiegu - zapewniam mocą osobistych doświadczeń, że warto się wręcz postarać by właśnie do Niej trafić. Ja na sto ...

Jeśli ktoś wertuje opinie z myślą o zabiegu - zapewniam mocą osobistych doświadczeń, że warto się wręcz postarać by właśnie do Niej trafić. Ja na sto procent będę pamiętał i polecał najbliższym :-)

Polecam panią doktor bez mrugnięcia oka. Fachowa kompleksowa obsługa wraz z personelem. Było trudno ale poszło nawet nie wiem jak i kiedy a i bôl po zabiegu i ustąpieniu zadtrzyku nie był taki ,jak wcześniej. POLECAM☺

Serdecznie polecam panią doktor. Usuwała mi ząb mądrości. Wizyta przebiegała w niezwykle miłej i luźnej atmosferze. Zabieg wykonany bardzo fachowo i co najważniejsze wręcz bezboleśnie-najmniej przyjemne było znieczulenie ;)

Byłem u pani doktor na zabiegu chirurgicznym dziąsła po raz pierwszy. Niezwykle sympatyczna, nie stresuje przed zabiegiem, wszystko tłumaczy, uśmiechnięta, fachowa. Ginie strach przed dentystą.