Monika Baranowska

Dietetyk

Z pełną ufnością i świadomością mogę polecić panią Monikę, ponieważ nie zlekceważyła mnie, nie potraktowała z góry.Jest miłą i kompetentną osobą. Jej profesjonalizm jest godny podziwu. Bez obaw odwiedzam ją w gabinecie,gdzie miło spędzam czas i dodatkowo mam efekty. Chudnę, a jem.Bez pracy nie ma kołaczy,ale pani Monika jest w stanie tak to przedstawić, że chce się działać!.Dla mnie to było barierą przed każdą dietą.Teraz już nie jest.Ewelina Kalisz

Jakbym mogła we wszystkich kategoriach dałabym szóstki ponieważ to co robi Pani Monika wychodzi poza podane normy. Pierwsza wizyta trwa godzinę czasu i zawiera szczegółowy wywiad tego w jakim stanie znajdował się mój organizm na dzień przed kuracją. Dodatkowo poprosiła mnie o szczegółowy plan tego co jem aby w analizie diety, którą przeprowadziła pokazać mi jak fatalnie się odżywiałam. Cały program żywieniowo-terapeutyczny, który dostałam od Pani Moniki po dwóch dniach przeszedł moje oczekiwania. Życzę każdemu kto się odchudza aby trafił po opiekę Pani Moniki. Dorota z Kalisz

Pani Monika bardzo profesjonalnie podchodzi do wizyty, ma bardzo miłe usposobienie, w pełni kompetentna, polecam ze spokojem każdemu.