Monika Baranowska

Dietetyk

Z pełną ufnością i świadomością mogę polecić panią Monikę, ponieważ nie zlekceważyła mnie, nie potraktowała z góry.Jest miłą i kompetentną osobą. Jej profesjonalizm jest godny podziwu. Bez obaw odwiedzam ją w gabinecie,gdzie miło spędzam czas i dodatkowo mam efekty. Chudnę, a jem.Bez pracy nie ma kołaczy,ale pani Monika jest w stanie tak to przedstawić, że chce się działać!.Dla mnie to było barierą przed każdą dietą.Teraz już nie jest.Ewelina Kalisz

Długie oczekiwanie na przesłanie nowej diety!!! dzień przed kolejną wizytą! bardzo droga!!! NIE POLECAM!

Pani Monika bardzo profesjonalnie podchodzi do wizyty, ma bardzo miłe usposobienie, w pełni kompetentna, polecam ze spokojem każdemu.