Bardzo miła Pani doktor, ma dużo empatii i pozytywnego nastawienia do pacjentki. Dzięki tej doktor wyleczyłam swoją nadżerkę i parę innych przypadłości kobiecych. Mogę z całą odpowiedzialnoscią polecić tę ginekolog. Ja na razie dzieci nie mam, ale moja siostra chodziła w ciąży do tej właśnie doktor i była bardzo zadowolona zarówno z opieki ciążowej, jak i po porodzie. Niestety, nie udało się zorganizować obecności Pani doktor przy porodzie, ale i tak polecam, bo warto.

Wspaniała, profesjonalna, najlepsza. Dzięki niej cieszę się beztroskim macierzyńśtwem, dała mi nadzieję i zrobiła wszystko, żebym donosiła ciążę do końca. Obstawiła lekami, robiła wiele badań i dzięki temu urodziłam zdrowego, dużego synka. Polecam wszystkim.

Pani Monika to wspaniały lekarz - jest ciepłą, serdeczną osobą, mimo młodego wieku jest świetnym specjalistą w każdym calu, niesamowicie ambitna. Trafiłam do Niej kiedy byłam w trzecim miesiącu ciąży - miałam sporo problemów podczas późniejszych miesięcy, ale z Panią Doktor okazały się nie być takie straszne. Pomogła mi urodzić, z synkiem było wszystko ok, natomiast były małe komplikacje z raną po cesarskim cięciu. Nie dość, że dzwoniłam w nocy to jeszcze przyjęła mnie rano o 8 godzinie. Przyjechała jak zwykle piękna i jak zwykle uśmiechnięta - od razu zrobiło mi się lepiej na Jej widok. ZA WIZYTĘ NIE WZIĘŁA NAWET GROSZA - ZRESZTĄ NIE TYLKO TEN JEDEN RAZ - także może osoby, które wpisują , że chodzi tylko o kasę niech czasami pomyślą zanim wpiszą. Poza tym to Jej praca - więc czemu ma pracować za darmo?!!!A przy tym jest taka kochana.Polecam Panią Doktor - sama jeżdżę do Niej 80km. i uważam, że warto.Pozdrawiam wszystkich którzy to czytają.

Jestem pacjentka Pani Doktor od kilku lat. Zawsze wszystko starannie wytłumaczy, o wszystko można ją wypytać. Ostatnio prowadziła moją ciążę, na każdej wizycie dało się odczuć jej zaangażowanie w każdym momencie mogłam do niej zadzwonić w dzień czy w nocy. Nie było problemu z niezaplanowanymi wizytami, jeśli była potrzeba to nawet specjalnie dla mnie przyjeżdżała do gabinetu. Ponadto poleciła mi swój szpital w Warszawie i nie ma porównania z Radomiem jeśli chodzi o poród i opiekę. W czasie choroby dzwoniła i wypytywała o stan zdrowia mój i dziecka. Polecam z czystym sumieniem!!! Lekarz godny zaufania! Gabinet cudowny, ładny i komfortowo urządzony. Pani doktor piękna i życzliwa.

zgłosiłam sie do Pani doktor z rozpoznaniem torbieli jajnika,który wykrył u mnie inny ginekolog.Pani doktor poprosiła mnie o wynik tego badania.Powiedziłam że nie mam bo lekarz zrobił mi tylko usg za które zapłaciłam a wyniku mi nie dał,zdjęć też nie.Na monitorze też mi nie pokazał!Okazało się że torbieli żadnej nie mam.Otrzymałam wynik badania ze zdjęciami moich jajników, opisem badania a na ekranie wiszącym przede mną zobaczyłam wszystko jeszcze raz.Pani doktor w przeciwieństwie do innych ginekologów bierze odpowiedzilność za to co opisuje.Przestrzegam wszystkie dziewczyny jeśli za coś płacicie w gabinecie prywatnym macie prawo do otrzymania opisu badania lub zdjęć.gdybym to miała poszłabym do byłego ginekologa i zapytała jak to możliwe że 2dni po badaniu rzekoma torbiel nagle zniknęła.Pan ginekolog zaplanował mi trzy miesięczne badania w swoim gabinecie mające leczyć rzekomą torbiel.Naciągaczy jest pełno!
Polecam panią doktor za rzetelne podejście do pacjenta,dokładne wytłumaczenie dolegliwości.U niej wiem,że jak już za coś płacę to otrzymuję wynik,opis i zdjęcia,poza tym wszystko widzę na ekranie i mam dokładnie wytłumaczone.Chodząc prywtnie własnie tego oczekiwałam!!!!

chciałam napisać,że też jestem pacjentem szpitala przy ul.Madalińskiego.Jestem bardzo zadowolona z pani doktor i chciałam złożyć jej serdeczne podziękowania.Przyszłam do szpitala na Izbę przyjęć z poronienie,ponieważ to już trzeci z kolei to nie mogłam się powstrzymać od płaczu,że znowu mi się to przytrafiło.trafiłam na Panią doktor i dzięki niej przeżyłam w szpitalu te trudne chwile.Pani doktor powiedziała ,że bardzo mi współczuje i nie trzeba się martwić tylko zrobić szczególowe badania,napisała mi na kartce jakie.Postawiła mnie mocno na ziemi, że w końcu muszę się zacząć badać i znaleźć przyczynę bo przecież tak dłużej nie może być.W końcu ktoś mi to wprost powiedział!!Potem przyszła do zabiegu i powiedziała ,że wszystko będzie dobrze.Mojemu mężowi doradziła,że możemy skorzystać z urlopu macierzyńskiego,żebym mogła sobie psychicznie odpocząć i zregenerować siły.Po zabiegu przyszła na salę i wytłumaczyła pacjentce obok i mnie co mamy dalej robić,kiedy zgłosić się do szpitala i podtrzymała nas na duchu. Nie miałam nawet głowy do tego,żeby jej powiedzieć dziękuję .Nie wiem czy będzie mnie wogóle pamiętać ale mam nadzieję,że te ciepłe słowa napisane na tym forum będą zamiast tego zapomnianego BARDZO DZIĘKUJĘ !!!

Bardzo dobra lekarz, godna polecenia. Prowadziła moją ciąże od początku do końca. Gdy miałam jakiś problem od razu oddzwaniała lub prosiła o przyjście do gabinetu by sprawdzić czy wszystko ok- taka szybka i nagła wizyta była zawsze bezpłatna

Pan doktor jest miła, kompetentna, zna się na tym co robi i jest bardzo uprzejma. Byłam w 9 tygodniu i poroniłam.chodziłam do innego lekarza który brał pieiądze za nic. Kiedy zrobił mi zabieg łyżeczkowania w szpitalu nawet nie doszedł do mnie i nie zapytał jak się czuje i jak przeszedł zabieg. Natomiast kiedy poszłam do pani Bator przeprowadziła ze mną wywiad, zrobiła badania stwierdzajac ze wszystko jest w porządku i wytłumaczyła mi wszystko. Kazała mi zadawać pytania jeśli mam jakieś wątpliwośc. Bardzo polecam panią dr Bator. Dodam,że jestem ponownie w ciązy i zdecydowałam się że moją ciąże będzie prowadziła pani doktor.

Ogólnie jestem bardzo rozczarowana.Jedynie za co mogę wystawić jej dobrą opinię,to diagnostyka usg.Rozpoznała u mnie mięśniaki macicy i skierowała do szpitala.Miała rację.Były do operacji.Na tym chwała się kończy.Po operacji chodziłam do niej ponieważ pojawiły się problemy natury stanów zapalnych i tu miałam ogromną niespodziankę,pani dr.leczyła mnie na grzybicę gdzie w efekcie okazało się poważne zapalenie bakteryjne.Leczenie trwało 6 m-cy,każda wizyta 120 zł,leki niewiele mniej.Średnio comiesięczne spotkanie ok.200 zł.Zdegustowana zrezygnowałam z jej usług.Mało precyzji za to piękny wygląd pani dr.może niekoniecznie najważniejszy jak na ten zawód.Nasze drogi zdecydowanie się rozjechały.Zdecydowanie nie polecam,chyba że ktoś ma worek pieniędzy do oddania.

Byłam u Pani doktor 2 lata temu w Warszawie i byłam bardzo zadowolona. Bardzo miła, delikatna. Zrobiła mi cytologię i się ubrałam. W trakcie rozmowy Pani doktor zasugerowała, że przydałoby się usg dopochwowe- nie proponowała, abym przyszła ponownie tylko kazała mi się rozebrać i od razu zrobiła badanie. Nawet przez sekunde nie czułam, że Pani doktor się śpieszy. Do tego nie było problemu, żeby przedłużać recepty na terapię hormonalna bez dodatkowych opłat za wizyty. POLECAM.