mgr Monika Bichta

Dietetyk

Od lat wiedziałam że nie mogę spożywać ziarna pszenicy, żyta i orzechy więc unikałam tych produktów. Niestety po zjedzeniu posiłków nadal cierpiałam. Najczęstszymi objawami był ból brzucha, biegunka, nudności, migreny, brak odporności, nieżyt nosa, ciągle byłam zmęczona, obrzęki. O Pani dietetyk dowiedziałam się od koleżanki i umówiłam się na wizytę. Pani Monika po przeprowadzeniu ze mną wywiadu zaproponowała mi test z krwi na nietolerancję pokarmową. Niestety okazało się że mój organizm źle toleruje mleko krowie, jajka, kukurydzę,marchew, paprykę. Pani dietetyk przygotowała mi odpowiedni jadłospis, który stosuję od 2 miesięcy. Schudłam 9 kg i nie pamiętam co to ból brzucha i biegunki. Cały czas jestem pod czujnym okiem pani Moniki. Serdecznie polecam.

Pierwsza wizyta trwała ponad godzinę, kiedy to zostałam szczegółowo wypytana o moje nawyki żywieniowe. Pani Monika wzięła nawet pod uwagę stan mojej skóry, języka, włosów i paznokci, z czym nie spotkałam się wcześniej. Po dwóch dniach otrzymałam jadłospis, który po zastosowaniu zaskutkował schudnięciem o 3 kg i pozbyciem się obrzęków. Czekam na dalsze rezultaty diety.

Pani dietetyk bardzo mi pomogła zgłosiłam się do niej z powodu mojej tuszy oraz problemow ze zgaga. Jestem na diecie dopiero tydzien ale juz czuje sie lepiej. Schudlam dopiero 1,5 kg ale podobno takie wolne chudniecie jest najzdrowsze i bez yo-yo. To co mi sie spodobalo to to ze jestem w stalym telefonicznym kontakcie z dietetykiem.