dr n. med. Monika Bieniaszdr n. med. Monika Bieniasz - zdjęcie profilowe

dr n. med. Monika Bieniasz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Specjalista chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii onkologicznej, specjalista transplantologii klinicznej, lekarz medycyny estetycznej

Wieloletni adiunkt w Katedrze i Klinice Chirurgii ...

Wieloletni adiunkt w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej iTransplantacyjnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Nie polecam, wizyta na NFZ w poradni. Przywiozłam starszego samotnego człowieka na wizytę z cała dokumentacją medyczną. Arogancja i brak empatii, pani doktor wysłała nas do innego szpitala, nawet nie przejżała dokumentacji dokładnie i miała pretensje, że ja nie znam historii choroby i że co ja to obchodzi, że przyjechaliśmy z daleka. Starszy i schorowany człowiek, który został odesłany na Banacha, gdzie lekarz był bardzo zdziwiony ,że tam nie został przyjęty i powiedział, że to nie pierwszy taki przypadek. Pani doktor zadała pytanie, dlaczego pan nie pracuje, a to człowiek chory na raka , słaby i prawie 80 letni. Może, gdyby była to wizyta prywatna, byłoby inaczej. Brak szacunku, bezczelność i arogancja, nikomu nie polecam i nie życzę żeby tak został potraktowany.

Jestem po operacji wycięcia trzustki. Operację wykonała Dr. Monika Bieniasz. Żyję i mam się całkiem nieźle, jak na tak ciężką operację poprzedzoną chemioterapią. Bardzo dziękuję Pani doktor i całemu zespołowi lekarzy i wszystkim, którzy się mną opiekowali po operacji w NIO PIB. Wielkie uznanie dla Pani Moniki, dla jej umiejętności i wiedzy. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Do Pani doktor Bieniasz trafilem przypadkiem, bez polecenia. Jestem juz po operacji na jelicie cienkim. Pwiedziec, ze jest profesjonalistka to tak jakby nie powiedziec nic. Ale nie mnie jest oceniac jej profesjonalizm. powiem raczej o moich odczuciach i spostrzezeniach. Po pierwsze, ogromna empatia, potrafi w sposob prosty bez owijania w bawelne prowadzic zwykla, ludzka rozmowe na tematy trudne i bardzo trudne. /Rak jest tematem trudnym/. Ponadto po operacji potrafila

Brak mi jakich kolwiek słów aby opisac Pania doktor Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta Fachowosc oraz uprzejmosc jakim obdarzyla mnie nie rowna sie z nikim innym

Zgłosiłam się do Pani doktor ze znamieniem na twarzy, po konsultacjach u dwóch chirurgów, którzy twierdzili, że nie wykonują zabiegów w obrębie twarzy. Pani doktor została mi polecona przez kolegę. Omówiła ze mną szczegóły zabiegu. Zabieg wykonała w przemiłej atmosferze. Co najważniejsze - był niebolesny, a blizna jest mało widoczna. Szczerze polecam.

Polecam szczerze Panią Doktor, szczególnie za Jej profesjonalizm oraz pełne cierpliwości i wyrozumiałości podejście do mojego problemu. Szybki termin wizyty, zaplanowana i wykonana endoskopia oraz leczenie, które w krótkim czasie przyniosło skutek.

Wiedza, doświadczenie, a przede wszystkim odpowiednie podejście do pacjenta. W obliczu poważnej choroby taki właśnie lekarz jest potrzebny. Wszystkim chorym życzę żeby trafiali do lekarzy takich jak Dr Bieniasz!

Do Dr. Bieniasz trafiłam z polecenia i absolutnie się nie zawiodłam. Przemiła i bardzo profesjonalna lekarka. Ze spokojem rozwiała wszystkie moje wątpliwości i pozwoliła mi odczuć, że jestem pod dobrą opieką. Wszystko się pięknie wygoiło i nie zostało śladów. Ja leczyłam się w Alfie przy Nowym Świecie i jestem bardzo zadowolona. Z czystym sumieniem mogę polecić Dr. Bieniasz! :)

Byłam u Pani Doktor w AlfaLek ze znamieniem na ramieniu. Na wizytę czekałam kilka dni. Wycięcie trwało ze znieczuleniem kilkanaście minut. Nic nie czułam. Rana zagoiła się bardzo ładnie, blizny praktycznie nie ma. Polecam szczerze.

Godna polecenia Pani Doktor. Bardzo empatyczna. Świetny chirurg onkolog. Przyszłam do Niej z guzem piersi wykrytym w USG. Byłam przerażona. Wycięła mi ten guz z chirurgiczną precyzją. Moja blizna jest prawie niewidoczna. Szczerze polecam.