dr n. med. Monika Bieniasz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Specjalista chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii onkologicznej, specjalista transplantologii klinicznej, lekarz medycyny estetycznej

Wieloletni adiunkt w Katedrze i Klinice Chirurgii ...

Wieloletni adiunkt w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej iTransplantacyjnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Panią Doktor polecił mi znajomy, który również zachorował na nowotwór jelita grubego. Bałem się, że jak na NFZ, to długo będę czekał, a wiadomo - czas ma ogromne znaczenie. Pani Dr przyjmuje w szpitalu na Nowogrodzkiej dwa razy w tygodniu, i kolejki wcale nie są długie. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pełen profesjonalizm, szybka diagnoza. Dokładnie wyjaśniła mi wszystko co i jak. Co najważniejsze, w ogóle nie czułem się skrępowany. Polecam każdemu, kogo spotka ten przykry onkologiczny problem.

Zgłosiłam się do Pani doktor ze znamieniem na twarzy, po konsultacjach u dwóch chirurgów, którzy twierdzili, że nie wykonują zabiegów w obrębie twarzy. Pani doktor została mi polecona przez kolegę. Omówiła ze mną szczegóły zabiegu. Zabieg wykonała w przemiłej atmosferze. Co najważniejsze - był niebolesny, a blizna jest mało widoczna. Szczerze polecam.

Do Dr. Bieniasz trafiłam z polecenia i absolutnie się nie zawiodłam. Przemiła i bardzo profesjonalna lekarka. Ze spokojem rozwiała wszystkie moje wątpliwości i pozwoliła mi odczuć, że jestem pod dobrą opieką. Wszystko się pięknie wygoiło i nie zostało śladów. Ja leczyłam się w Alfie przy Nowym Świecie i jestem bardzo zadowolona. Z czystym sumieniem mogę polecić Dr. Bieniasz! :)

Brak mi jakich kolwiek słów aby opisac Pania doktor Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta Fachowosc oraz uprzejmosc jakim obdarzyla mnie nie rowna sie z nikim innym

Byłam u Pani Doktor w AlfaLek ze znamieniem na ramieniu. Na wizytę czekałam kilka dni. Wycięcie trwało ze znieczuleniem kilkanaście minut. Nic nie czułam. Rana zagoiła się bardzo ładnie, blizny praktycznie nie ma. Polecam szczerze.

Polecam szczerze Panią Doktor, szczególnie za Jej profesjonalizm oraz pełne cierpliwości i wyrozumiałości podejście do mojego problemu. Szybki termin wizyty, zaplanowana i wykonana endoskopia oraz leczenie, które w krótkim czasie przyniosło skutek.

Godna polecenia Pani Doktor. Bardzo empatyczna. Świetny chirurg onkolog. Przyszłam do Niej z guzem piersi wykrytym w USG. Byłam przerażona. Wycięła mi ten guz z chirurgiczną precyzją. Moja blizna jest prawie niewidoczna. Szczerze polecam.

Wiedza, doświadczenie, a przede wszystkim odpowiednie podejście do pacjenta. W obliczu poważnej choroby taki właśnie lekarz jest potrzebny. Wszystkim chorym życzę żeby trafiali do lekarzy takich jak Dr Bieniasz!

Wczoraj byłam u Pani doktor i naprawdę jestem zachwycona. W sposób miły i fachowy postawiła diagnozę, omawiając etapy leczenia. Gdy wstydziłam się nazwać po imieniu o co mi chodzi, kończyła za mnie zdanie:-) Wprowadza miłą atmosferę i dokładnie informuje pacjenta o jego dolegliwości. A do tego zamyka drzwi na klucz do gabinetu na wypadek wtargnięcia niechcianego gościa :-) Badanie wykonuje bardzo delikatnie i naprawdę nie ma się czego wstydzić i z czystym sumieniem polecam Panią doktor wszystkim. Nie wstydźcie się tylko korzystajcie z fachowej pomocy specjalisty :-)

Świetna lekarka, bardzo kompetentna. Z ogromną odpowiedzialnością podchodzi do pacjenta nawet tego z błahym problemem. Niezwykle uczciwa. Potrafi podnieść na duchu i rzetelnie przedstawić opis dolegliwości nie stresując pacjenta. Co raz mniej jest takich lekarzy, a szkoda. Mimo ogólnej niechęci do lekarzy i strachu przed nimi, mogę polecić każdemu. Nie ma lepszego chirurga. Zgłosiłam się do Pani Doktor z przepukliną.

Zgłosiłam się do Pani Doktor z przepukliną.