dr n. med. Monika Bieniaszdr n. med. Monika Bieniasz - zdjęcie profilowe

dr n. med. Monika Bieniasz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Specjalista chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii onkologicznej, specjalista transplantologii klinicznej, lekarz medycyny estetycznej

Wieloletni adiunkt w Katedrze i Klinice Chirurgii ...

Wieloletni adiunkt w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej iTransplantacyjnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Panią Doktor polecił mi znajomy, który również zachorował na nowotwór jelita grubego. Bałem się, że jak na NFZ, to długo będę czekał, a wiadomo - czas ma ogromne znaczenie. Pani Dr przyjmuje w szpitalu na Nowogrodzkiej dwa razy w tygodniu, i kolejki wcale nie są długie. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pełen profesjonalizm, szybka diagnoza. Dokładnie wyjaśniła mi wszystko co i jak. Co najważniejsze, w ogóle nie czułem się skrępowany. Polecam każdemu, kogo spotka ten przykry onkologiczny problem.

Wczoraj byłam u Pani doktor i naprawdę jestem zachwycona. W sposób miły i fachowy postawiła diagnozę, omawiając etapy leczenia. Gdy wstydziłam się nazwać po imieniu o co mi chodzi, kończyła za mnie zdanie:-) Wprowadza miłą atmosferę i dokładnie informuje pacjenta o jego dolegliwości. A do tego zamyka drzwi na klucz do gabinetu na wypadek wtargnięcia niechcianego gościa :-) Badanie wykonuje bardzo delikatnie i naprawdę nie ma się czego wstydzić i z czystym sumieniem polecam Panią doktor wszystkim. Nie wstydźcie się tylko korzystajcie z fachowej pomocy specjalisty :-)

Byłem z problemem proktologicznym. Po tygodniowej kuracji zostałem wyleczony. Szczerze Polecam. Marek D.

Marek D.

Byłem u Pani Doktor z hemoroidami, trafiłem po nieskutecznym leczeniu u chirurga w rejonie. Zaproponowała mi zabieg chirurgiczny, który następnie szybko i bezpoleśnie wykonała. Dolegliwości mineły. Szczerze polecam.

Świetna lekarka, bardzo kompetentna. Z ogromną odpowiedzialnością podchodzi do pacjenta nawet tego z błahym problemem. Niezwykle uczciwa. Potrafi podnieść na duchu i rzetelnie przedstawić opis dolegliwości nie stresując pacjenta. Co raz mniej jest takich lekarzy, a szkoda. Mimo ogólnej niechęci do lekarzy i strachu przed nimi, mogę polecić każdemu. Nie ma lepszego chirurga. Zgłosiłam się do Pani Doktor z przepukliną.

Zgłosiłam się do Pani Doktor z przepukliną.

Trafiłem tu już po wizycie i zabiegu u Pani Doktor szczerze polecam. Miałem przepuklinę pachwinową a teraz dzięki Pani Doktor jej nie mam. Szczerze polecam byłem u niej w Alfie na Ordynackiej. Piszę to oburzony tekstami poprzednich 2 opinii, które wyglądają jak pisane przez zawiedzionego kolegę.

Aroganckie podejście do pacjeta, nie interesuje jej wywiad, bo sama wie najlepiej, kwestionuje zalecenia innych specjalistów. Będe omijać ją wielkim łukiem, nie polecam nikomu.

Pani doktor została mi polecona przez znajomych ale na wizycie okazało się,że jest całkowicie niekompetentna i jej uroda nie odwraca od tego faktu uwagi. Od znajomego lekarza dowiedziałam się,że nie potrafi pracować w zespole i za wszelką cenę ,,pilnuje swojego stołka", dodatkowo chyba jest to osoba, która minęła się z powołaniem. Nie polecam.

Pani doktor ma ogromną wiedzę. Podejście do pacjenta jest równie profesjonalne, co samo badanie, które jest całkowicie bezbolesne. W wywiadzie szczegółowo pyta pacjenta o przebyte choroby, jak i ew. aktualne, a także o choroby członków rodziny, co także może się przyczyniać do dolegliwości pacjenta. Zdecydowanie polecam wizytę u pani doktor każdemu.

Zdecydowanie polecam wizytę u pani doktor każdemu.

bardzo dobra pani doktor bylem na wizycie i sie nie zawiodlem pani doktor zna sie na rzeczy i jej bardzo dobra polecam kazdemu wizyte u pani moniki. a samo badanie jest bezbolesne