Konsultacja u Pani doktor w SCM clinic przebiegła bardzo sprawnie. W trakcie badania delikatna i tłumaczy wszystko na bieżąco. Merytorycznie i jasno odpowiada na pytania. Dla mnie bardzo ok.

Z Panią doktor miałam przyjemność spotkać się przy okazji USG piersi w SCM clinic. Piszę opinię jak nigdy, bo lekarka wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Wizyta odbyła się punktualnie, badanie przeprowadzone sprawnie i profesjonalnie. Dodatkowo bardzo sympatyczna osoba, z którą można swobodnie porozmawiać, chętnie odpowiada na wszystkie pytania.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor w SCM clinic. Sympatyczna i konkretna lekarka. W trakcie badania jest delikatna, dba o komfort pacjenta i wszystko na bieżąco wyjaśnia. Nie mam żadnych zastrzeżeń, godny polecenia lekarz.

Właśnie wyszłam z gabinetu i już bardzo żałuję, że poszłam do tego lekarza, żadne normalne badanie, 1 minuta badania nie była jasna, dłużej się ubierałam i rozbierałam, wygląda na to, że nie ma w ogóle doświadczenia, po Ukraińscy lekarze, ten lekarz jest po prostu okropny. 220 zł za 1 minutę badania i tyle, bez badania gruczołów piersiowych, bez USG. I bardzo wątpię, czy wykonała prawidłową analizę cytologiczną.

Do Pani doktor chodzę do SCM clinic i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna, szczegółowo omawia postępy leczenia, konkretnie odpowiada na pytania. Dodatkowo jest sympatyczna i pozytywnie nastawiona do pacjenta. Dla mnie wszystko na plus.

Pan doktor prowadziła moje dwie ciąże i była przy porodach. Jest miła rzeczowa i profesjonalna.

Pani Doktor bardzo miła i sympatyczna ALE odpowiada na pytania mało konkretnie i lakonicznie. Strasznie sie spieszy. Przy pierwszej wizycie nie przeprowadza żadnego wywiadu, przy przepisywaniu recept na pigułki antykoncepcyjne nie zleca zadnych badań, nie myje rąk po badaniu...

Jestem od dawna pacjentką Pani Doktor, prowadzila moją ciążę i uważąm ja za bardzo kompetentną i miłą lekarke.

Przyjemna lekarka, udzielająca konkretnej odpowiedzi na pytania.

Przyjemna lekarka, udzielająca konkretnej odpowiedzi na pytania.