Leczę się u Pani doktor od 2 lat, nigdy nie spotkałem się z żadną ignorancją, leczy się u Pani doktor również cała moja rodzina i nigdy nie słyszałem aby coś było nie tak, zawsze otrzymuję szczegółową informację o leczeniu oraz szczegółowy opis zabiegu, pełna kultura i profesjonalizm, uważam że poświęca na tłumaczenie bardzo dużo czasu wszystko jest przejrzyste i zrozumiałe. Nie mam żadnych zastrzeżeń i z pełną odpowiedzialnością polecam Panią doktor wszystkim. Uważam że jest godna polecenia. Jestem bardzo zdziwiony opinią sylart. Nie jestem tutaj od bronienia ale myślę że ktoś tu miał zły dzień i z pewnością to nie była Pani doktor.

Bardzo świetne podejście, dokładne przedstawienie problemu, który mam, świetnie wykonany plan leczenia, wszystko klarownie i przejrzyście

Polecam, wszystko jak należy, ceny trochę wysokie ale jakość obsługi rekompensuje wszystko. Wole zapłacić więcej i mieć gwarancję że wszystko wykonane materiałami najwyższej klasy.

Zdecydowanie polecam, uratowała zęba, którego inny stomatolog chciał usunąć i wykonać protezkę, świetne podejście i sposób wytłumaczenia innych moich problemów których nie dostrzegał nikt.

Dziękuję za miłą wizytę, mój synek jest zachwycony i z niecierpliwością czeka na następną wizytę, super podejście i ta szuflada z prezentami :-)

Bardzo miły i kompetentny lekarz, na jednej wizycie konsultowało mnie kilku specjalistów, chirurg i ortodonta, bez zbednych wycieczek do innych gabinetów.

Proponuję omijać gabinet pani Moniki Bogusz z daleka!!! To jest jakaś masakra. Już dawno nie spotkałem się z taką ignorancją w stosunku do pacjenta. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej Pani i wszystkim ostrzegam. Poza tym pani stomatolog traktuje swoich pracowników jak służących.

bezkonkurencyjna ! Pełen profesjonalizm , europejskie warunki, szkoda ze na wizytę trzeba było długo czekać ale jakość obsługi rekompensuje wszystko zdecydowanie polecam

polecam, zna się na rzeczy, nowoczesny sprzęt, robi wszystko starannie i bardzo dokładnie. Wizyta to czysta przyjemność

pełne zadowolenie, miło, rzeczowo i profesjonalnie, pełne zadowolenie

pełne zadowolenie, miło, rzeczowo i profesjonalnie, pełne zadowolenie

Wciąż poszukujesz "Stomatolog dziecięcy Drawsko Pomorskie"?

ulica Kupiecka 12

PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA