dr n. med. Monika Budzanowska

To była kolejna wizyta i jak zawsze wyszłam zadowolona. W gabinecie panuje sympatyczna atmosfera, życzliwe podejście do pacjenta. Usługi świadczone na wysokim poziomie, indywidualne podejście do pacjenta, wygodny sposób umawiania wizyt i dogodne terminy. Szczerze polecam!!! Najlepszy fachowiec od uzębienia !!!! Profesjonalizm w 100%!!!

Najlepszy fachowiec od uzębienia !!!!
Profesjonalizm w 100%!!!

Lekarz z pasją i odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku!!!!!!!!!!!! Gorąco polecam wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chyba wcześniejsza osoba chodziła do innego lekarza bo nie zgadzam się z tą opinią profesjonalizm na 1000%

Nie polecam. Pośpiech, niby miała ale strasznie się wywyższała. podejście do pacjenta fatalne. profesjinalizm? zabieg wykonany bez znieczulenia, informacja dlaczego dopiero po fakcie, wypełnienie założone niedokładnie.

Świetne podejście do pacjenta zarówno dziecka jak i osoby dorosłej. Godna polecenia szybko sprawnie i profesjonalnie za bardzo bardzo przyzwoitą cenę!!!!!!!

Wspaniała Pani doktor. Po wielu latach nie chodzenia do stomatologa postanowiłem rozpocząć leczenie. Nie żałuję. Cieszę się bardzo, że to do Niej trafiłem. Miła, profesjonalna i wyrozumiała. Gorąco polecam i zachęcam do skorzystania z Jej gabinetu. Jest profesjonalna i wyrozumiała.

Jest profesjonalna i wyrozumiała.

Profesjonalizm w 100% sympatyczna, godna polecenia Pani doktor

Profesjonalizm w 100% sympatyczna, godna polecenia Pani doktor