lek. dent. Monika Chabalek. dent. Monika Chaba - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Monika Chaba

Jestem absolwentką stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Wiedzę z zakresu medycyny estetycznej poszerzyłam na studiach podyplomowych w Krakowie.

Od ...

Od 10 lat zajmuję się stomatologią i medycyną estetyczną. Wykonuję kompleksowe terapie stomatologiczne i anty-aging, oparte na zabiegach najwyższej klasy z zastosowaniem nowoczesnych materiałów. Stomatologia to moja pasja, którą rozwijam każdego dnia. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Znajomość języków obcych:
- język angielski

Jeśli leczenie zębów bez bólu i stresu to tylko u p. Moniki Chaby. Miła atmosfera, indywidualne podejście do pacjenta, nowoczesne metody leczenia, szeroki pakiet usług, pełen profesjonalizm wykonywanych zabiegów, gwarancja trwałości (na lata), dzięki wykorzystywaniu najwyższej jakości materiałów i sprzętów, bardzo skuteczne i niemalże bezbolesne znieczulanie. Korzystam od lat i polecam, bo to wykwalifikowany stomatolog, dla którego praca jest pasją.

Jeśli leczenie zębów bez bólu i stresu to tylko u p. Moniki Chaby.

Polecam w 100 %! Pani Monika to lekarz z powołania.Do każdego problemu medycznego podchodzi bardzo poważnie i profesjonalnie. Leczenie bezbolesne w przemiłej atmosferze. Uznanie dla całego personelu! Najlepszy stomatolog u którego byłam! Gorąco polecam!!!!!

Bardzo dobry stomatolog. Potrafi dobrze leczyć a wypełnienia nawet po kilku latach wyglądają świetnie. Dobrze znieczula -to dla mnie miało zawsze wielkie znaczenie. Jest miła dla pacjentów. A jeśli chodzi o czas.. myślę, że lepiej, kiedy ktoś potrafi zrobić swoją pracę szybko i sprawnie, niż trzymać pacjenta przez godzinę z otwartą paszczą.. ode mnie dodatkowy plus :) Pozdrawiam i dzięki za wszystko Pani doktor. Uuupsss.. Coś się wykruszyło. Hmm dwa i pół roku, ciut za szybko - mały minusik, bez urazy :)

Pozdrawiam i dzięki za wszystko Pani doktor.

Uuupsss..

Duży pozytyw. Standard leczenia bardzo wysoki, szybki czas leczenia. Potrafi naprawić zęby, które inni wyrywają, a ceny ma normalne jak inni dentyści w okolicy.

Bardzo gorąco polecam pania Monike! To bardzo miła i profesjonalna osoba , skrupulatna i bardzo dokładna leczenie szybkie i bardzo pożadna robota! Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku!

Jestem bardzo zadowolona pani dr jako pierwsza w moim życiu doradzila i poprowadziła jak poradzić sobie z moim problemem, ponadto przeprowadziła bezboleśnie i w radosnej atmosferze 1 wizytę mojej 5 letniej córki Bardzo polecam

Pierwszy raz sie nie boję. Znieczulenia wykonane bezboleśnie. Bardzo lubię leczyć zęby u Pani Dr , bo widać efekty od razu po wizycie. :)

Bardzo polecam! Długo już jestem pacjentka Pani Doktor, nigdy nie było problemów po leczeniu, miła obsługa i fachowe podejście, korzystne ceny zabiegów w porównaniu z innymi gabinetami.

Dzieki Pani Doktor znów mogę się uśmiechac.Bardzo bałem sie dentysty i dlatego przez długi czas nic nie robiłem w tym kierunku. Moje zęby wyglądały strasznie, a Pani Doktor sprawiła ze wygladają jak z reklamy.Super. Jestem zachwycony moim nowym usmiechem!!

Bardzo dobry i przemiły dentysta! Godny polecenia

Bardzo dobry i przemiły dentysta!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gdynia"?

Ars Dentana Praktyka Stomatologiczna
Gdynia, ul. Rdestowa 4/u3