lek. dent. Monika Chabalek. dent. Monika Chaba - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Monika Chaba

Jestem absolwentką stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Wiedzę z zakresu medycyny estetycznej poszerzyłam na studiach podyplomowych w Krakowie.

Od ...

Od 10 lat zajmuję się stomatologią i medycyną estetyczną. Wykonuję kompleksowe terapie stomatologiczne i anty-aging, oparte na zabiegach najwyższej klasy z zastosowaniem nowoczesnych materiałów. Stomatologia to moja pasja, którą rozwijam każdego dnia. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Znajomość języków obcych:
- język angielski

Polecam w 100 %! Pani Monika to lekarz z powołania.Do każdego problemu medycznego podchodzi bardzo poważnie i profesjonalnie. Leczenie bezbolesne w przemiłej atmosferze. Uznanie dla całego personelu! Najlepszy stomatolog u którego byłam! Gorąco polecam!!!!!

Bardzo gorąco polecam pania Monike! To bardzo miła i profesjonalna osoba , skrupulatna i bardzo dokładna leczenie szybkie i bardzo pożadna robota! Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku!

Jeśli leczenie zębów bez bólu i stresu to tylko u p. Moniki Chaby. Miła atmosfera, indywidualne podejście do pacjenta, nowoczesne metody leczenia, szeroki pakiet usług, pełen profesjonalizm wykonywanych zabiegów, gwarancja trwałości (na lata), dzięki wykorzystywaniu najwyższej jakości materiałów i sprzętów, bardzo skuteczne i niemalże bezbolesne znieczulanie. Korzystam od lat i polecam, bo to wykwalifikowany stomatolog, dla którego praca jest pasją.

Jeśli leczenie zębów bez bólu i stresu to tylko u p. Moniki Chaby.

Duży pozytyw. Standard leczenia bardzo wysoki, szybki czas leczenia. Potrafi naprawić zęby, które inni wyrywają, a ceny ma normalne jak inni dentyści w okolicy.

Jestem bardzo zadowolona pani dr jako pierwsza w moim życiu doradzila i poprowadziła jak poradzić sobie z moim problemem, ponadto przeprowadziła bezboleśnie i w radosnej atmosferze 1 wizytę mojej 5 letniej córki Bardzo polecam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gdynia"?

Ars Dentana Praktyka Stomatologiczna
Gdynia, ul. Rdestowa 4/u3