dr Monika Chajewska-Zielińska

2,6
2,4
2,6
2,4

Świetnie wyprowadzone zęby z aparatem stałym oraz nie jeden raz pomaganie "od ręki" w sytuacjach awaryjnych!

Nie polecam i stanowczo odradzam! Nie leczy tylko naciąga na kasę. Brak profesjonalizmu. Zostałam oszukana.

Nie polecam i stanowczo odradzam!
Nie leczy tylko naciąga na kasę. Brak profesjonalizmu. Zostałam oszukana.

Brak jakichkolwiek kompetencji, pani "doktor" jakby nie wiedziała o czym mówi... Do tego atmosfera w gabinecie taka, aż strach wchodzić.. Pracownicy traktowani jak niewolnicy, bez szacunku, podobne podekscie do pacjentów.. Kretactwo, oszustwo i branie pieniędzy za nic... Nie polecam, a nawet radzę omijać, miejsce i leczenie okropne.

Nie polecam, brak kompetencji i komunikacji! Dwa lata chodziłam z synem i myslałam, że to tylko wizyty kontrolne, bo nic nie mówiła, tylko umawiałą kolejne wizyty. Dopiero 2 latach i po roku od zrobienia pantomogramu odesłała mnie z synem do W-wy, kłamiąc przy tym, że nikt w Siedlcach tego nie zrobi, a brakowało tylko miejsca na jeden ząb, potrzebny był aparat, można było juz rok wczesniej zacząć działać, a ona umawiała kolejne wizyty ściagając za to kasę z NFZu. Oczywiście znalazłam ortodontkę w Siedlcach i nie jest to wcale jakis ...

Nie polecam, brak kompetencji i komunikacji!
Dwa lata chodziłam z synem i myslałam, że to tylko wizyty kontrolne, bo nic nie mówiła, tylko umawiałą kolejne wizyty. Dopiero 2 latach i po roku od zrobienia pantomogramu odesłała mnie z synem do W-wy, kłamiąc przy tym, że nikt w Siedlcach tego nie zrobi, a brakowało tylko miejsca na jeden ząb, potrzebny był aparat, można było juz rok wczesniej zacząć działać, a ona umawiała kolejne wizyty ściagając za to kasę z NFZu. Oczywiście znalazłam ortodontkę w Siedlcach i nie jest to wcale jakis trudny przypadek jak sie okazało, nie potrzebnie tyle czasu straciłam na panią Chajewską.
A właśnie się dowiedziałam, że pani Ch.-J. wszystkich, którzy wypełnili ankietę z NFZ niekorzystnie dla niej odsyła do innych lekarzy, a w tej ankiecie były wpisane wizyty i co na nich było robione i rzeczywiście 1 czy 2 były wymyślone albo rzeczy które rzekomo robiła były tam zmyslone. Co za żenada ;-/

Nie polecam!!!!!! Krętaczka zarabiająca na pseudo leczeniu. Po zmianie lekarz połowa zamków do przeklejenia z powodu naklejenia na różnych wysokościach, gdzie poniosłem dodatkowy koszt. Po prośbie o kserokopie dokumentacji w celu przeniesienia się Pani Doktor Zielińska chcąc zaszkodzić wpisała w kartę niezgodne z prawda swoje widzimisię. Wiecznie kolejki, opóźnienia, zmiany cenników-oczywiście rosnące ceny. Wizyty dla sztuki.

Nie polecam!!!!!!
Wizyty dla sztuki.

Mam mieszane zdanie co do Tej pani doktor:)

Mam mieszane zdanie co do Tej pani doktor:)

Ortodonta godny zaufania i bardzo dobrze leczy.

Ortodonta godny zaufania i bardzo dobrze leczy.