lek. med. Monika Curyło

Psychiatra dziecięcy

Jestem lekarzem, specjalistą psychiatrii dzieci i młodzieży. Ukończyłam studia medyczne w CMUJ a następnie realizowałam specjalizację z psychiatrii dzieci i młodzieży w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam min. w Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, Poradni Przyklinicznej, Oddziale Psychiatrii Dzieci Szpitala im.Św.Ludwika.

Jako lekarz konsultant współpracowałam z Ośrodkiem Wczesnej Pomoc...

Jestem zadowolony z wizyty u tego psychiatry. Mimo mojego stresu i lęku społecznego, rozmowa potoczyła się bardzo dobrze. Mialem poczucie bycia dobrze wysluchanym i zrozumianym. Leki i zalecenia zostały dokładnie omówione, w razie pytań lub wątpliwości dostałem maila kontaktowego.

Absolutnie 10/10. Lekarz z powołania. Leki dobrane skutecznie, wszystko wytłumaczone. Tylko życzyć sobie takich lekarzy.

Super specjalista. Pani doktor trafiła w punkt z leczeniem naszego dziecka z nadpobudliwością i adhd. To pomogło odbudować samoocenę naszego syna który teraz nawet sam z siebie bierze ksiażkę do ręki i ma chęć się starać. Wcześniej to były nerwy, łzy i nasza bezradność. Dzięki tej pomocy odzyskaliśmy nasze dziecko.

nasza bezradność. Dzięki tej pomocy odzyskaliśmy nasze dziecko.

Dobry psychiatra, wnikliwy, uważny, szukający rozwiazań. Współpraca szybko przyniosła poprawę. Lekarz godny polecenia.

Lekarz godny polecenia. Sama wizyta przebiegła w spokojnej i miłej atmosferze, pani doktor rozwiała wszystkie nasze watpliwości. Widać że zna się na rzeczy. Trafiliśmy z polecenia.

Leczymy się u Pani Doktor od kilku lat. Prowadzi naszego syna od dziecka, teraz już licealistę. Zawsze mogliśmy liczyć na jej pomoc, cenne rady i po prostu ludzkie podejście. Ma świetna intuicję i duże doświadczenie psychiatryczne. Prawdziwy lekarz z powołania.

Pani Doktor doskonale wyznała się na problemach syna. Bardzo dokładnie przeanalizowała wszystkie dokumenty. Przy tym uprzejma, miła, z wyczuciem. Wiedziała jak podejśc do dziecka zeby się nie stresowało. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Specjalista z prawdziwego zdarzenia!

Bardzo dobry lekarz. Duże doświadczenie widać gołym okiem. Wnikliwa, zaangażowana, uprzejma. Polecam. Otrzymaliśmy pomoc której szukaliśmy.

Bardzo dobry psychiatra dziecięcy. Osoba budząca zaufanie, z dużym doświadczeniem i wyczuciem, przyjaźnie nastawiona do dziecka i rodziców. Rozmowy i leki pomogły.