lek. med. Monika Czajkowska

Okulista

1,3

Nie polecam Pani doktor!!!! Z wizyty nic nie wiedzialam wyszlam i zero informacji malo tego z wielka łaska wypisala recepte. Nie zorientowana czyli kartoteki nie przejrzala co mi dolega. Nie grzeczna w stosunku do pacjenta. Po wizycie jestem rozgoryczona i skladam skarge go N F Z.

Bardzo nieprzyjemne traktowanie pacjenta, wielokrotne wypominanie, że czegoś on nie rozumie. Stanowczo nie polecam

Pani doktor skupia się na własnych problemach, lubi dużo mówić na temat swojego życia. Niestety nie zajmuje się pacjentem, brak postawionej trafnej diagnozy. Strata czasu na oczekiwanie na wizytę.