lekarz Monika Czerska

Neurolog

A ja nie polecam. Mam mieszane uczucia. Pojechałem i się nic nie dowiedziałem. Miła, wygadana, stówę wzięła popukała mnie w kolana i wiązadła, wypisała papier plus 2 recepty oraz stwierdziła, że mam się nauczyć z tym żyć. Nawet na rezonans nie pokierowała, na którym wyszło że rzekoma mała dyskopatia to w rzeczywistości 2 zniszczone dyski. Nie wiem co o tej Pani doktor sądzić. Sami oceńcie

Profesjonalna i fachowa pomoc. Prawdziwy lekarz z powołania. Polacam Panią Monikę z całego serca! Cudowny czlowiek

Miła fachowa i uprzejma Pani doktor potrafi doradzić zająć się sprawą i pocieszyć w trudnych sytuacjach związanych z chorobą Polecam Panią doktor na cały świat!!!

Fachowa pomoc, miła i uprzejma osoba, kompleksowe prowadzenie w chorobie, zawsze ma czas i przyjmuje wszystkich pacjentów, doradzi , podpowie , pokieruje. polecam - Artur Stefański - Łochów

polecam - Artur Stefański - Łochów