lekarz Monika Czerska

Neurolog

Nie polecam. Ocena dolegliwości bez właściwego badania, bez zalecenia badań, bez zaleceń dotyczących postępowania przy zdiagnozowanej dolegliwości. Ponadto recepta niemożliwa do zrealizowania. Po wyjściu od Pani doktor konieczne było pójście do innego lekarza w celu uzyskania recepty na wypisane przez dr leki oraz poradę w dalszym leczeniu. Dla mnie to kpina z pacjenta. Z takim podejściem spotykam się po raz pierwszy.

Nie polecam.
Ponadto recepta niemożliwa do zrealizowania.
Dla mnie to kpina z pacjenta. Z takim podejściem spotykam się po raz pierwszy.

Nie polecam. Kobieta wzięła odemnie za 7 min wizytę 180zl za powiedzenie kilku farmazonów chyba zaczerpniętych z youtuba na koniec stwierdzając, że nie wie jakie leki mi przepisać ani badanie (potężne bóle głowy, i zawroty ) i że "pani już właściwie wszystko wie,,, więc co pani chce odemnie".. Chyba lekarz honorowy nie powinien brać pieniędzy za takie rady.. Moim zdaniem to zwykle naciąganie klienta..

A ja nie polecam. Mam mieszane uczucia. Pojechałem i się nic nie dowiedziałem. Miła, wygadana, stówę wzięła popukała mnie w kolana i wiązadła, wypisała papier plus 2 recepty oraz stwierdziła, że mam się nauczyć z tym żyć. Nawet na rezonans nie pokierowała, na którym wyszło że rzekoma mała dyskopatia to w rzeczywistości 2 zniszczone dyski. Nie wiem co o tej Pani doktor sądzić. Sami oceńcie

Profesjonalna i fachowa pomoc. Prawdziwy lekarz z powołania. Polacam Panią Monikę z całego serca! Cudowny czlowiek

Miła fachowa i uprzejma Pani doktor potrafi doradzić zająć się sprawą i pocieszyć w trudnych sytuacjach związanych z chorobą Polecam Panią doktor na cały świat!!!

Fachowa pomoc, miła i uprzejma osoba, kompleksowe prowadzenie w chorobie, zawsze ma czas i przyjmuje wszystkich pacjentów, doradzi , podpowie , pokieruje. polecam - Artur Stefański - Łochów

polecam - Artur Stefański - Łochów