lekarz Monika Dąbrowska

Ginekolog onkolog

2,5

Pani doktor jest bardzo ciepłą i cudowną osoba . Potrafi zrozumieć obawy pacjenta ,wszystko wytłumaczy i podchodzi do tego bardzo profesjonalnie . Trzymając mnie za rękę płakaliśmy nad moją diagnozą. Skierowała mnie na różne badania i omówiła wszystko szczegółowo co mnie czeka . Ja osobiście jestem zadowolona ,mimo ,że dopiero zaczynam swoją przygodę z onkologią.

Czytając opinie o Pani Monice mam wrażenie, że byłam u innego lekarza. Pani jest bardzo ciepła i wesoła. Na wszelki wypadek skierowała mnie na badania, mimo że poprzednie wskazują na łagodną zmianę. Zleciła założenie karty dilo. Odpowiedziała na moje pytania. Na koniec wizyty życzyła żeby wszystkie wyniki wyszły dobrze. Nie wiem skąd takie negatywne opinie.... moją wizytę uznaję za więcej niż bardzo dobrą.

Nie wiem, co się stało tej kobiecie ,ale leczyć to ona nie powinna.Takie podejście do pacjenta to skandal.Wydaje mi się,że ona robi to specjalnie

Jeśli nie chcecie narazić się na utratę zdrowia, stany lękowe i depresję, to TĘ LEKARKĘ OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM i to samo polecajcie innym zainteresowanym! Do mojej "wizyty" (z całą pewnością ostatniej u tej lekarki) doszło w dniu dzisiejszym około godz14:00. Na skutek posiadania przeze mnie tzw. karty DILO w związku z rozpoznaniem nowotworu piersi zależało mi na szybkim terminie i umówiono mnie o zgrozo! do pani Moniki Dabrowskiej w Lux Med w Warszawie. Już wtedy zauważyłam, że na wizytę do innych (dobrych) lekarzy czeka się znacznie dłużej, do tej nie. ...

Już wtedy zauważyłam, że na wizytę do innych (dobrych) lekarzy czeka się znacznie dłużej, do tej nie. Wówczas nie przywiązywałam do tego wagi, ale dziś już wiem, dlaczego. Cała "wizyta" trwała maksymalnie 5 minut. W tym czasie opowiedziałam krótko co mnie sprowadza, poinformowałam, że czekam na wyniki biopsji gruboiglowej przeprowadzonej własnym kosztem i staraniem w innej placówce, okazałam wyniki pozostałych badań, na które ledwo co zerknęła, po czym oświadczyła, że moja wizyta jest ZBĘDNA, mam sobie czekać na wynik biopsji i tyle!!! Lekarka nie była w stanie odpowiedzieć na żadne zadane jej pytanie, nie przeanalizowała i nie omówiła wyników badań, nie zbadała mnie nawet. Po zadaniu lekarce kilku podstawowych nurtujacych mnie pytań, na które nie potrafiła udzielić żadnej sensownej odpowiedzi, ta oświadczyła tylko, że MAM SOBIE ZMIENIĆ LEKARZA, bo ona na pytania odpowiadać nie będzie. W tej skandalicznej sytuacji to było jedyne co brzmiało rozsądnie i z tej rady na pewno skorzystam. Zresztą ja tej pani nie wybierałam. Chcę dodać, że nigdy dotychczas nie spotkałam lekarza o tak daleko posunietej ignorancji, lekceważacego swoje ustawowe obowiązki wobec pacjenta oraz cechujacego się brakiem elementarnej kultury osobistej i taktu.
WYSTRZEGAJCIE SIĘ TEJ OSOBY dla swojego dobra. Obiema rękami podpisuję się pod pozostałymi negatywnymi komentarzami.

ostrzegam!!! wizyta trwała niecałe 5 min. trafiłam do doktor z guzkiem który wyszedł na usg i pozniej na rezonansie. Pani doktor nie zadała mi ani jednego pytania! sama musiałam wszystko mówić, opowiadać, ale nie wydawała się tym zainteresowana. w tym czasie- 5 min zdążyła pierś zbadać i wystawić skierowanie na biopsje. na moje pytania co to może byc, czy to cos strasznego ( mojej głowie był to guzek) wzruszyła ramionami i wyprosiła z gabinetu - zresztą przez cała wizytę mam wrażenie ze jej przeszkadzałam. ZERO INFORMACJI O CZYMKOLWIEK. wizyta u ...

ostrzegam!!!

wizyta u tej lekarki skończyła się w moim przypadku kilkoma atakami paniki - z guzka na biopsji jako rozpoznanie został wpisany kod dotyczący nowotworu złośliwego!!! jak można być tak bezdusznym człowiekiem, 0 empatii, 0 podejścia do pacjenta w trudnej sytuacji, 0 poświęconego czasu.
Przy tak delikatnej sprawie lekarz chyba powinien udzielić pacjentowi JAKICHKOLWIEK informacji.

Niby na nfz, niby w tym przyspieszonym trybie onkologiczny, niby luxmed a lekarka jest bezczelna w swoim zachowaniu, wizyta w czwartek - w weekend musiałam szukać PRYWATNIE wizyty żeby ktoś ze mną porozmawiał na temat moich wyników. wiem ze bez biopsji ciężko o konkretny plan działania, ale jak można być tak bezdusznym, aby nie poinformować o tym co to jest (nie wierze ze lekarze z dostępem do wszystkich wyników, z doświadczeniem nie wiedza na tym etapie co to do końca jest). okropna, bezduszna kobieta - jeżeli ma jakąkolwiek wiedze merytoryczna to nią nie zabłysnęła.
NIE POLECAM

Lekarka lekceważy pacjentów ,zero empatii uważa się chyba za Boga i nie przejawia najmniejszego zainteresowania .

Pani doktor jest osobą cudowną, pełną empatii. Potrafi pocieszyć i upewnić w możliwości wyleczenia. Dzięki Pani doktor dzisiaj jestem zdrowa - rak zołądka

jeżeli Ta Pani pracuje teraz w Magodencie to wystrzegajcie się jej , więcej złego niż dobrego, po przeczytaniu wyników badań, dała skierowanie do chirurga , sama oceniła bez biopsji, że to RAK , ale mam się nie denerwować tylko gdzies wyjechać napic sie wina itp. - kompetencja?