Monika Droździel

Położna

Anioł 😀Cudowna osoba😀Bez niej nie dałabym rady😀 Mega profesjonalizm z jej strony😀 Wszystko co mówiła się sprawdziło😀Czułam się przy niej bardzo komfortowo😀Gdybym rodziła ponownie, to tylko z nią😀😀😀

Geniusz w swoim fachu. Bardzo konkretna, skoncentrowana na zadaniu, otwarta, kontaktowa, bezposrednia i rzetelna osoba. Urodziłam z Moniką drugą córkę. Był to genialny poród i to za sprawą Moniki właśnie. Na każdy kryzys spowodowany bólem odpowiadała propozycją, która doskonale wpisywała się w moje potrzeby. Była czuła, ciepła, stanowcza jak trzeba. Oszczędziła mi krocze (mimo naprawdę sporego dziecka), pozwoliła mi na dużo swobody w trakcie I i II okresu porodu. Nie przesadzając - dużo było metafizyki w tym, jak poprowadziła cały poród. Polecam ją z całego serca!

Geniusz w swoim fachu.

Rodziłam w sierpniu 2013 roku.Z całego serca polecam Monikę Droździel. Bardzo kompetentna, ciepła, miła i taktowna osoba. Poród z nią wspominam bardzo dobrze, wspierała w momentach kiedy traciłam wiarę, że dam radę. W tej wyjątkowej chwili jaką jest przyjście na świat naszego dziecka właśnie ktoś taki jak Monika powinien być przy nas.

Panie Monika, w zeszłym roku (2012)towarzyszyła mnie i mojemu mężowi w bardzo trudnej sytuacji jaką jest urodzenie (przedwcześnie) martwego dziecka. Kiedy trzeba stanowcza, taktowna, ciepła, fachowa i bardzo opiekuńcza. Dzięki niej i reszcie zespołu mimo tak trudnych przeżyć nie mamy "traumy szpitala" i na pewno do nich wrócimy - mam nadzieję w milszych okolicznościach.

Rodziłam w listopadzie 2011 roku córkę z Położną Moniką Droździel. Polecam ją w 100%. Rewelacyjna osoba i świetny fachowiec. Jest bardzo kompetentna i doświadczona. Przez cały poród była przy mnie, mówiła co mam robić, dodawała sił i otuchy. Ma bardzo dużą wiedzę a do tego jest bardzo sympatyczna i troskliwa. Czułam się naprawdę komfortowo w tym trudnym momencie. Nie wyobrażam sobie porodu bez Moniki. Dodam jeszcze, że Monika jest bardzo komunikatywna i cierpliwa, zawsze dostępna pod telefonem dla swoich pacjentów i odpowiada na wszystkie pytania. Polecam!!!!

Wspaniała Położna, w lipcu 2012 roku urodziałam razem z Moniką drugie dziecko. Cierpliwa, troskliwa, opiekuńcza, zawsze ma czas dla Pacjentki nawet po porodzie. Telefon odbiera o każdej porze dnia i nocy. Dzięki Monice czułam się bezpiecznie i wyjątkowo. Jeżeli miałabym urodzić kolejne dziecko to tylko z Moniką. Oby tylko takie Położne były. Wyjątkowa Kobieta!!!

Gorąco polecam tą Panią- super babka.

Gorąco polecam tą Panią- super babka.

Genialna! Nie urodziłabym bez niej! Polecam wszystkim dziewczynom, które boją się porodu! Ja już wiem - z Moniką nie trzeba się bać porodu :)

Wspaniała kobieta..6 lat temu rodziłam córke w szpitalu św. Zofii. pani Monika odbierała mój poród ,bo akurat przypadał jej dyzur.Byłam rodzącą z przypadku tj nie miałam w tym szpitalu ani swojej położnej, ani swojego lekarza, poród był na sali ogólnej (dwuosobowej). A mimo to czułam się wspaniale.. oprócz znieczulenia nie zapłaciłam ani złotówki. naprawdę polecam każdemu spotkanie z taka położną. była miła, tłumaczyła wszystko fachowo ale zrozumiale , czułam się przy niej bezpiecznie.Polecam wszystkim kobietom. :-)))

Niestety miałam poród państwowy i pani monika nie jest taka mila jak w porodach uslugowych, oczywiscie zostalam nacieta co pozniej tlumaczono duza glowa dziecka 3300. Po porodzie przyszla tylko zmierzyc dziecko i powiedziec ze moge juz wstac. Nie polecam!