lekarz Monika Dzięgielewska

Okulista dziecięcy

Jestem specjalistą chorób oczu. Specjalizuję się w diagnozowaniu i leczeniu chorób oczu.

Moją pasją są działania skupione wokół ...

Moją pasją są działania skupione wokół głębokiej diagnostyki chorób oczu, tj. OCT siatkówki i angiografii fluoresceinowej w monitorowaniu np. retinopatii cukrzycowej czy AMD, pola widzenia, USG gałki ocznej. Z wielkim zaangażowaniem oddaję swoją wiedzę i doświadczenie realizując zabiegi w obrębie skóry powiek, a także wewnątrzgałkowe.

Głęboko pasjonuje mnie również rewitalizacja skóry powiek, a t...

Godny polecenia lekarz. Moja córka miała problem z gradówką, najpierw jej zaczęła maleć z jednej strony a potem zaczęła rosnąć. Na szczeście dzięki odpowiedniemu leczeniu jakoś udało nam się ją zwalczyć. Poza tym ma bardzo dobre podejście do dzieci jak mało który lekarz.

Świetny lekarz , ktora potrafiła wyleczyć moją córkę z zaćmy wrodzonej ;) Dzieki szybkiej diagnozie podjęto odpowiednie leczenie.

widać ,ze jest to lekarz z powołania . Kompetencja oraz uprzejmość , doświadczenie i to bogate - jest coś co idzie w parze u pani doktor ;)Jeszcze do tego wszytskiego miła atmosfera ;)Czego chcieć więcej ;)

Doświadczony lekarz . Wyjaśniła mi wszystko jak wygląda wampirzy lifting ;) bardzo miła atmosfera ;)

Przemiły lekarz , w dodatku mający profesjonalne podejście do leczenia . Mająca bogate doświadczenie ;) Każdemu polecam ,nie tylko jako okulistę , ale również moze wiele powiedzieć na temat tzw wampirzego liftingu ;)z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego.

Lekarz okulista , który wykazuje sie niezwykła kompetencją . Do niej jak się przyszło z problemem to nie spławiała tak jak inni lekarze .Był problem ze wzrokiem córeczki . Gdyby nie pani doktor , to kto wie czy Zuzia nie byłaby dziś ślepa ...

Jak dla mnie świetny specjalista ;) ma podejście do pacjentów zwłaszcza tych najmłodszych . Bardzo przyjazna i miła atmosfera ;)

Pani Monika Dzięgielewska jest naprawdę dobrym specjalistą, razem z moja córeczką odwiedziłam kilku okulistów ale zdecydowanie z Instytutu Oka jestem naj bradziej zadowolona.

Serdecznie dziękuję Pani Doktor za wizytę w miłej atmosferze, a także za cierpliwość do mojego dziecka. Polecam dr Dzięgielewską każdej matce, która musi zabrać swoje maleństwo do okulisty.

Udałam się do dr Dzięgielewskiej w sumie przypadkiem - potrzebowałam pilnej konsultacji w sprawie mojego oka, na którym, jak mi się wydawało, pojawiał mi się jęczmień. Przy mojej pracy przed komputerem ta zmiana była nie do wytrzymania. Na szczęście Pani dr załatwiła sprawne przyjęcie na kontrolę, zmiana okazała się czymś zupełnie innym, ale na szczęście wyleczalnym. Dziękuję gorąco za zaangażowanie i zrozumienie mojego problemu z pracą przez oko. Polecam każdemu!