mgr Monika Dzienniak

Logopeda

Świetna specjalistka z super podejściem. Bardzo dokładna i rzeczowa. Niezwykle skuteczna. Terapia biofeedback na najwyższym poziomie i z bardzo dobrymi efektami. Polecam bo naprawdę warto leczyć się u najlepszych. Gabinet na Słowackiego 155/157 w bloku Polo godny polecenia. Z tego co wiem, Pani doktor przyjmuje na NFZ na Wolborskiej więc doświadczenie zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi ogromne.

Jak dla mnie wszystko ok. Terapia szybka i bezproblemowa z bardzo dobrymi efektami. Specjalistka kompetentna i świetna w swoim fachu. Polecam terapię biofeedback jest naprawdę bardzo pomocna. Może efekty nie są widoczne z miejsca, ale po czasie muszę przyznać jest ogromna różnica na plus oczywiście. Gabinet na Kołłątaja godny polecenia.

Moja córka korzysta z terapii logopedycznej od 3 lat i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Właśnie poszła do pierwszej klasy z płynną umiejętnością czytania. Panie nauczycielki są zaskoczone, że tak dobrze sobie radzi. Wiem, że Pani Monika wprowadzała na zajęciach wczesną naukę czytania i mamy efekt, początek szkoły bez stresu. Sama radość. Polecam, nie dość, że wyciągnęła małą z poważnej wady to jeszcze nauczyła czytać. SUPER

Jak dla mnie świetna, profesjonalna z doskonałym kontaktem w stosunku do dziecka jak i do rodzica. Bardzo dokładnie zbadała córkę i otworzyła oczy na wiele spraw. Odpowiednio pokierowała. Jestem bardzo zadowolona, bardzo dużo pomogła mnie i mojemu dziecku. Polecam

Polecam zdecydowanie, świetne podejście i olbrzymia cierpliwość :-) Korzystam z terapii biofeedback dla dziecka autystycznego i jestem pod wrażeniem jak moja córka chętnie uczestniczy w zajęciach bo na innych bywa różnie. Myślę że to zasługa prowadzącej terapię. Polecam

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy właśnie do tej specjalistki dzięki zamieszczonym tutaj opiniom i właśnie z tego powodów ja również zamieszczam swoją bo naprawdę warto polecić. Pani doktor zwróciła uwagę na takie rzeczy, na które nikt inny wcześniej nawet się nie zająknął a chodzimy do wielu specjalistów. Myślę, że jest to specjalistka z powołania i warto skorzystać z pomocy jeśli jest taka potrzeba bo robi to dobrze, dokładnie i skutecznie. Polecam i dziękuję bardzo za pomoc.

Można śmiało powiedzieć, że najlepsza specjalistka ze świetnym podejściem do dzieci i rodzica. Nic nie umknie jej uwadze. Jestem bardzo zadowolna i polecam każdemu kto ma jakikolwiek problem z dzieckiem. Nas wyprowadziła bardzo szybko z kłopotu. Polecam.

Nie spotkałam jeszcze tak świetnej i empatycznej lekarki. Miałam przyjemność spotkać Panią doktor na oddziale rehabilitacji neurologicznej. Świetne podejście do pacjenta, zaangażowanie. Do starszych ludzi trzeba mieć podejście i serce, a Pani doktor była naprawdę super. Polecam i oby więcej takich ludzi to będzie wszystkim nam się lepiej żyło. Pozdrawiam serdecznie Panią doktor, tak trzymać.

Jestem bardzo mile zaskoczona, bardzo uprzejma i dokładna. Zajęcia ciekawe i bardzo szybko widoczne efekty. Polecam.

Bardzo dokładna i przystępna. Badanie szczegółowe, wiele pytań i dzięki temu trafna diagnoza, której niestety nie uzyskaliśmy u innego specjalisty. Ogromnie polecam, jeśli jest potrzeba to warto skorzystać z pomocy tej specjalistki, nam bardzo pomogła.