dr n. med. Monika Englert-Golon

Pani Doktor godna polecenia, bardzo delikatna podczas badań. Dla mnie jest to bardzo ważne, ponieważ badania ginekologiczne bywały dla mnie bolesne. U pani doktor odczuwam jedynie mały dyskomfort. Jedyny minus to starsza pani w rejestracji w Środzie Wlkp. Jest marudna i zrzędliwa, rozmawiając z nią odczuwa się jakby robiła łaskę umawiając na wizytę. Ja rozumiem, że jest dużo chętnych i terminy odległe, ale bez przesady. Powinna w milszy sposób rozmawiać z pacjentkami, szczególnie z tymi stałymi.

Pani na recepcji powoduje, że ocena nie może być inna niż po prostu żaden poziom. Sama Pani lekarz jest bardzo miła i kompetentna ale użeranie się z Panią z recepcji nie jest niczego warte.

Jak na pierwszą moją wizytę u ginekologa jestem bardzo zadowolona, pani doktor jest bardzo miłą i spokojną osobą. Wytłumaczyła mi wszystkie badania pokolei, a co do diagnozy bardzo zrozumiale Mi ją przedstawiła (a nawet narysowała na kartce dla lepszego objaśnienia). Jak na razie jestem bardzo zadowolona, od razu zostałam skierowana na badania na Polną. I mam nadzieję, że dzięki Pani Doktor wyzdrowieje :)

Pani dr jest cudowna, prowadzi moją drugą ciążę (łącznie cztery) jest osobą życzliwą za nic nie gani , tłumaczy na spokojnie i zawsze znajduje czas na objaśnienie pytań i wątpliwości... łagodna i fachowa, czuć od niej takie wewnętrzne ciepło :) leczę się na nfz na Rzeczypospolitej w Poznaniu.

Po 13 latach starania się o dziecko w kwietniu 2015 r trafiłam do Pani doktor. Po pobydzie w szpitalu i dobrej diagnozie jestem w 11 tygodniu ciąży. Jestem wdzięczna Pani doktor za pomoc, jest osobą kompetentną potrafi wytłumaczyć i doradzić Polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Środa Wielkopolska"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety