lekarz Monika Gajewska

Pani dr jest niesamowita. Poświęca dziecku bardzo dużo czasu, zawsze słucha uważnie w czym jest problem i zleca potrzebne badania. Chętnie odpowiada na każde pytanie, tel, sms...100% lekarz z powołana! Cudowne podejście do dzieci - trafne diagnozy...same pozytywy. Taki lekarz nie zdarza się co dzień. Cieszę się bardzo, że trafiliśmy do niej z naszą córeczką!

Po kilku wizytach mogę obiektywnie napisać, że jest to bardzo dobry lekarz. Jako przeciętny zjadacz chleba nie podejmuję się oceny kompetencji Pani Doktor, ale efekty jej pracy są bardzo dobre. Nie można jej za to odmówić zaangażowania, wspaniałego podejścia o dzieci, ale i umiejętności rozmawiania z "zawsze lepiej wiedzącymi" rodzicami.

Rewelacyjna lekarka! podeszła bardzo poważnie do tematu, bardzo dokładnie osłuchała nasze dziecko, wszystko nam wytłumaczyła, rozmawiała z nami godzinę. Przemiła Pani, nie dała w ciemno antybiotyku, zaleciła zrobić posiew z krwi. Pomaga również przez telefon i widać, że bardzo kocha dzieci. Polecam ją każdemu bez wahania!

Wspaniałe podejście, miła atmosfera, profesjonalizm i duża wiedza. Polecam!

Wspaniałe podejście, miła atmosfera, profesjonalizm i duża wiedza. Polecam!

Bardzo dobry specjalista, wspaniały człowiek. Ma cudowne podejście do dzieci. Wzbudza zaufanie.

Odpowiednia wiedza, doswiadczenie i podejscie do małego pacjenta.Szczerze polecam.