lek. dent. Monika Gibas-Górska

2,3
3,7
2,7

Byłam trochę rozczarowana wizytą, Pani Doktor nie wytłumaczyła wyczerpująco sposobu leczenia, mam wrażenie że była zbyt chaotyczna, co sprawiło że wyszłam z gabinetu niedoinformowana. Ponadto nie potrafiła ocenić (albo wolała ocenić na kolejnej płatnej wizycie) na podstawie zdjęcia panoramicznego, w których zębach występują ubytki (inni lekarze na konsultacjach byli zgodni co do diagnozy). Oprócz tego proponuje konsultację u męża chirurga, na odrębnej wizycie, związaną jednak z leczeniem czysto ortodontycznym. Nie podważam kompetencji, jednak podejście do pacjenta słabe, są dużo lepsze kliniki, nastawione na leczenie, a nie pieniądze.

Nie polecam, doktor w stosunku do pacjenta jest niemiła, opryskliwa i bez empatii. Ale nie to jest najgorsze. Najgorszy jest jej brak kompetencji. Truje zdrowy ząb nie mówiąc o tym. Jak najdalej od takich "lekarzy".

Pani Monika to najlepszy stomatolog z jakim miałam do czynienia. Zawsze uprzejma, zaangażowana i przede wszystkim kompetentna. Polecam