dr Monika Gładkowska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Polecę każdej kobiecie. Prowadziła moje dwie ciąże, była obecna przy drugim porodzie. Zawsze czułam się traktowana wyjątkowo. Profesjonalna, miła, ciepła, zaangażowana, zawsze w temacie, pamiętająca pacjenta. Najlepszy lekarz ginekolog u jakiej/jakiego byłam.

Polecam każdej kobiecie tak profesjonalnego lekarza, ciepła, miła oddana i kompetentna.

Od lat jestem jej pacjentką :D nie wiem, co zrobię jak dr. Gładkowska pójdzie na emeryturę :( dzięki Bogu brakuje jej trochę do niej ;) Nigdy wcześniej nie spotkałam tak cudownego człowieka i specjalisty :D

Moja ciąża od pierwszych tygodni była uznawana za ciążę wysokiego ryzyka. Po wielu latach leczenia i z obciążeniem immunologicznym. Pani dr Gładkowska niezwykle spokojna i uprzejma wyjaśniała konieczność wykonania dodatkowych badań. Podczas samego badania bardzo delikatna. Przyjmowała mnie do szpitala i traktowała wyjątkowo. Polecam!!!!!!!!!

Lekarz zdecydowanie godny polecenia. Doktor Gładkowska to osoba o wysokiej kulturze osobistej, dokładna, rzetelna i delikatna. Nie spieszy się jej, nie pogania, zadaje konkretne pytania i rzeczowo odpowiada na wszelkie wątpliwości. Do tego przyjmuje w bardzo profesjonalnie i nowocześnie wyposażonym gabinecie. Najlepszy ginekolog, u jakiego byłam.