lek. dent. Monika Góral-Brygała

Stomatolog

Liczba opinii: 2
Średnia ocen:1,1/5
Opinie:2
Zaufanie do kompetencji
1,5
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Wizyta u tej Pani to jakaś porażka. Zamiast skupić się na pracy to się skupiła na ocenie mojej własnej osoby, mówiąc z głupim uśmiechem na twarzy że nie słucham stomatologów co do mnie mówią, robiąc ze mnie głupią blondynkę. Jeśli pacjent powtarza, że poprzedni stomatolodzy w Luxmed nie mówili za dużo co dokładnie robili, bo widocznie coś zepsuli, a pacjent od trzech miesięcy chodzi z bólem, to chyba jest coś nie tak. Od tego, żeby sprawdzić historię leczenia ma Pani coś takiego jak karta pacjenta, historia leczenia zębów. Trzeba było ...

Wizyta u tej Pani to jakaś porażka. Zamiast skupić się na pracy to się skupiła na ocenie mojej własnej osoby, mówiąc z głupim uśmiechem na twarzy że nie słucham stomatologów co do mnie mówią, robiąc ze mnie głupią blondynkę. Jeśli pacjent powtarza, że poprzedni stomatolodzy w Luxmed nie mówili za dużo co dokładnie robili, bo widocznie coś zepsuli, a pacjent od trzech miesięcy chodzi z bólem, to chyba jest coś nie tak. Od tego, żeby sprawdzić historię leczenia ma Pani coś takiego jak karta pacjenta, historia leczenia zębów. Trzeba było zajrzeć od razu w system to by wiedziała Pani co było wcześniej robione. Pacjent nie musi znać się na wszystkim co miał robione, a tym bardziej używać fachowych pojęć. Widać trzydziestoletnie doświadczenie nie zawsze można zobaczyć w praktyce, czasami służy do mądrzenia się i tyle Pani potrafi. Co to za stomatolog, który patrzy na pacjenta i pyta się Jego "I co ja mam Pani powiedzieć?". Tyle miała mi Pani do powiedzenia, ile mieli poprzedni stomatolodzy w Luxmed. To Pani z siebie robi blondynkę. No ale cóż, trzeba udawać mądrą, żeby tuszować swoje niskie poczucie własnej wartości i brak umiejętności. Na szczęście moje zęby uratował stomatolog spoza Luxmed. NIE POLECAM!

WięcejMniej
1,2/5
Zaufanie do kompetencji
2,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Pani doktor nie znajduje czasu na wyjaśnienie tego co robi, wszgsrko robi mechanicznie i bez empati. Dodatkowo założyła dwa opatrunki tymczasowe, oba wypadły. Inny lekarz w Luxmed poświęcił na to więcej czasu i staranności i sie trzymają. Jedyne co potrafi to obsłużyć mikroskop... Widać nie wszyscy sa stworzeni do leczenia.

Pani doktor nie znajduje czasu na wyjaśnienie tego co robi, wszgsrko robi mechanicznie i bez empati.
Dodatkowo założyła dwa opatrunki tymczasowe, oba wypadły. Inny lekarz w Luxmed poświęcił na to więcej czasu i staranności i sie trzymają.
Jedyne co potrafi to obsłużyć mikroskop... Widać nie wszyscy sa stworzeni do leczenia.

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat