lek. dent. Monika Góral-Brygała

1,5

Wizyta u tej Pani to jakaś porażka. Zamiast skupić się na pracy to się skupiła na ocenie mojej własnej osoby, mówiąc z głupim uśmiechem na twarzy że nie słucham stomatologów co do mnie mówią, robiąc ze mnie głupią blondynkę. Jeśli pacjent powtarza, że poprzedni stomatolodzy w Luxmed nie mówili za dużo co dokładnie robili, bo widocznie coś zepsuli, a pacjent od trzech miesięcy chodzi z bólem, to chyba jest coś nie tak. Od tego, żeby sprawdzić historię leczenia ma Pani coś takiego jak karta pacjenta, historia leczenia zębów. Trzeba było zajrzeć od razu w system to by wiedziała Pani co było wcześniej robione. Pacjent nie musi znać się na wszystkim co miał robione, a tym bardziej używać fachowych pojęć. Widać trzydziestoletnie doświadczenie nie zawsze można zobaczyć w praktyce, czasami służy do mądrzenia się i tyle Pani potrafi. Co to za stomatolog, który patrzy na pacjenta i pyta się Jego "I co ja mam Pani powiedzieć?". Tyle miała mi Pani do powiedzenia, ile mieli poprzedni stomatolodzy w Luxmed. To Pani z siebie robi blondynkę. No ale cóż, trzeba udawać mądrą, żeby tuszować swoje niskie poczucie własnej wartości i brak umiejętności. Na szczęście moje zęby uratował stomatolog spoza Luxmed. NIE POLECAM!

Pani doktor nie znajduje czasu na wyjaśnienie tego co robi, wszgsrko robi mechanicznie i bez empati. Dodatkowo założyła dwa opatrunki tymczasowe, oba wypadły. Inny lekarz w Luxmed poświęcił na to więcej czasu i staranności i sie trzymają. Jedyne co potrafi to obsłużyć mikroskop... Widać nie wszyscy sa stworzeni do leczenia.