Monika Grzesiak

Chirurg plastyczny

Wykonywałam u dr Grzesiak korekcję nosa , jestem zadowolona z efektu bardzo. Podejście lekarki do mojej osoby- bardzo dobre, klinika i personel godny polecenia. Warto trafić w ręce takich ludzi i w końcu pozbyć się kompleksu

Od operacji nosa Pani dr Grzesiak jest niezastąpiona! Robiła mi poprawkę, wreszcie jestem szczęśliwa i zadowolona z efektu!

Daję Pani dr Monice same najwyższe oceny za to co dla mnie zrobiła. Poprawiła wygląd mojej twarzy i nosa tak, że w końcu nie wstydzę się spojrzeć w lustro. Miałam 2 lata temu wypadek i od tej pory unikałam wyjść z domu. Teraz z przyjemnością pokazuje się ludziom -Pani Grzesiak to wyśmienity chirurg plastyk!

Bardzo dobry lekarz z Pani Grzesiak. Po wycięciu guzka z piersi miałm nieładną asymetrię i blizne a Pani Grzesiak ładnie mi to wyrównała, blizna jest niewidoczna , wygląda to wreszcie ładnie i normalnie i znowu czuję się atrakcyjna. To naprawdę wspaniałe

hmmm... tak czytam te wasze opinie i nie mogę uwierzyć, że operowałam się u tej samej pani doktor. Powiększałam piersi jakoś dwa lata temu no i jestem bardzo zadowolona. Nie mam zastrzeżeń. Wcześniej korzystałam z dwoch innych o ktorych wolę nie pamiętac i dopiero tutaj dostałam to czego chciałam. Piersi wyglądają pięknie, bez zadnych powikłań,a dodatkowo po operacji mogłam w każdej chwili zadzwonic czy pojawić się u doktor w przypadku moich wątpliwości. Reakcja zawsze była natychmiastowa. Ogólnie polecam.

Miałam operację nosa 4 lata temu. Operacja nie udana. Końcówka nosa nie symetryczna, brzydkie zszycie.Poza tym zrobił mi się zrost po jakimś czasie. Operacja do powtórki ale szukam kogoś innego.

Pani Monika Grzesiak jest według mnie godnym polecenia lekarzem. Wykonałam u niej operację podniesienia piersi i przeszczepienie tłuszczu pod oczy. W obu przypadkach obyło się bez powikłań, a efekt w pełni mnie zadowolił. opieka w klinice też w pełni profesjonalna i miła. Nie ukrywam, że myślę już o kolejnym zabiegu, bo patrząc na dotychczasowe efekty sądzę, że warto

W ŻYCIU, mając 6 operacji pod narkozą (z różnych powodów) nie bylam tak fatalnie potraktowana, nie dość że SPIEPRZYŁA mi noś doszczętnie, a jej laryngolożka Dr. Sznajder, moją przegrodę, to jeszcze odrazu po operacji, zostałam bez leków przeciwbólowych SAMA jak palec, żeby rano zostać wyrzucona z kliniki. tydzien nie odbierania telefonów od moich zaniepokojonych rodziców skończył się u mnie zapaścią - z bólu. przed OLANIEM mnie, zakazały przyjmowania czegokolwiek. na pogotowiu dostałam po tygodniu zastrzyki z morfiny i ketonalu i dopiero wtedy byłam w stanie przypomnieć sobie jak się nazywam. ...

W ŻYCIU, mając 6 operacji pod narkozą (z różnych powodów) nie bylam tak fatalnie potraktowana, nie dość że SPIEPRZYŁA mi noś doszczętnie, a jej laryngolożka Dr. Sznajder, moją przegrodę, to jeszcze odrazu po operacji, zostałam bez leków przeciwbólowych SAMA jak palec, żeby rano zostać wyrzucona z kliniki. tydzien nie odbierania telefonów od moich zaniepokojonych rodziców skończył się u mnie zapaścią - z bólu. przed OLANIEM mnie, zakazały przyjmowania czegokolwiek. na pogotowiu dostałam po tygodniu zastrzyki z morfiny i ketonalu i dopiero wtedy byłam w stanie przypomnieć sobie jak się nazywam. lekarze z pogotowia powiedzieli że za takie rzeczy się pozywa, ale moi rodzice nie chcieli nawet na tą babę patrzeć. ODRADZAM STANOWCZO, mało tego nos i przegroda do poprawy. a oddychać nie mogę prawie wogóle. czekam na zabieg u dr. kukwy.

Ogolnie nie polecam. Robilam nos u Pani Doktor i nos byl do poprawy.

Ogolnie nie polecam. Robilam nos u Pani Doktor i nos byl do poprawy.

Zdecydowani polecam tę Klinikę. Opieka świetna. Efekt zabiegu operacji nosa lepszy niż się spodziewałam.