www.facebook.com/CentrumDietetyczneMonVita
www.monvita.pl

www.facebook.com/CentrumDietetyczneMonVita
www.monvita.pl
Dietetyk, dietetyk dziecięcy. Absolwentka kierunku Dietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Członkini Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością oraz Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Dodatkowo uczestniczka kursów na certyfikowanego międzynarodowego specjalistę w zakresie leczenia otyłości (SCOPE) akredytowanego przez Międzynarodowe Towarzystwo Badań nad Otyłością. W swojej pracy realizuj...

Pani Monika przygotowała nam smaczny plan dietetyczny, który uwzględniał nie tylko nasze preferencje, co lubimy jadać częściej, a co mniej, ale także był dostosowany do naszego rytmu dnia i wszystkich zajęć, które wpływają na pory posiłków. Przemiła atmosfera podczas wizyty i super podejście dietetyczne do dzieci.

Pełna pozytywnej energii Pani doktor i super wizyta. Nasz 14-letni syn wyszedł z gabinetu bardzo zmotywowany, co utwierdziło nas w przekonaniu że konsultacja wniosła wiele. Pani dietetyk odpowiadała na wszystkie pytania i bardzo taktownie podeszła do tematu wagi syna. Polecam.

Bardzo polecam panią Monikę. To dobry dietetyk dziecięcy. Stresowałam się, że córka będzie się bała, ale Pani Monika jest super, fajnie angażuje i zachęca dzieci. Do tego miło, rzeczowo i kompetentnie.

Rzeczowy, kompetentny i najważniejsze - skuteczny specjalista. Do tego miło i kompleksowo. Z pewnością mogę polecić.

Polecam, trafiłam z moim synem, potem sama odchudzałam się u pani Moniki. Świetne podejście do dzieci i propozycje smacznych jadłospisów. Myślę, że za skuteczność naszej współpracy odpowiadała duża wiedza, zaangażowanie i profesjonalizm pani Moniki.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk dziecięcy Warszawa"?

Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n. med. Anna Lewitt
Al. W.Witosa 31