mgr Monika Hołda

Logopeda, Neurologopeda

polecam panią Monikę Hołda, otoczyła naszego synka fachową opieką, jest to bardzo ciepła i serdeczna osoba, niezwykle cierpliwa. Terapia naszego dziecka nie była i nadal nie jest łatwa, bo jest to dziecko z cechami autyzmu. Uzyskaliśmy od tej pani duze wsparcie iwiele cennych rad.Terazszukamterapeuty integracjisensorycznej bo doradziła nam, że to też pomoże synkowi.Cieszę się, że ją spotkaliśmy i że nasze dziecko coraz więcej mówi i ma z nami lepszy kontakt. Polecam.

Panią Monikę polecam wszystkim - dzieciom, dorosłym, aktorom, dziennikarzom, nauczycielom... Jest kompetentna, wciąż się dokształca, a przy tym jest osobą bardzo sympatyczną i otwartą. Co ważne, Pani Monika sprawia, że człowiek zaczyna wierzyć w siebie - tak było w moim przypadku :)

Polecam Panią Monikę wszystkim - dzieciom, dorosłym, aktorom, dziennikarzom. Z ogromnym zaangażowaniem pomaga zwalczyć zaburzenia mowy. Wizyty są bardzo przyjemne i skuteczne. Co ważne, Pani Monika sprawia, że człowiek zaczyna wierzyć w siebie - tak było w moim przypadku :).

Bardzo zaangażowana, poświęciła nam dużo czasu, odpowiada na wszystkie pytania. Polecamy. Rodzice 4-letniego Bartka.

Rodzice 4-letniego Bartka.

Miła, kompetentna , zna się na swojej pracy. Ma dobre podejście do dzieci.

Miła, kompetentna , zna się na swojej pracy. Ma dobre podejście do dzieci.

jestem bardzo zadowolony .mila ikompetentna pani.widze u siebie poztywne efekty . coraz lepiej sie wypowiadam pdczas wystapien publicznych i nie odczuwam juz tremy jak przedtem.serdecznie polecam.bardzo fachowo iniedrogo.

Bardzo dobry lekarz polecił mi tą panią. Wszystko co o niej powiedział się potwierdziło. Widać, że bardzo się stara i słucha, co się do niej mówi, ma wiedzę w zakresie wielu zagadnień medycznych. Problem mojego dziecka jest bardzo złożony i cieszę się, że trafiłam na osobę, która bardzo się tym zainteresowala. Nie mogę jeszcze nic powiedzieć na temat efektów terapii, ale już widać, ze o takiego logopedę nam własnie chodziło.

Bardzo polecam panią Monikę - młoda, ma bardzo dobry kontakt z dziećmi, poświęca dużo czasu i zbiera dokładny wywiad. Widać, że jest kompetentna ale też bardzo się przykłada. Byliśmy u niej z moim synem (3 lata), który bardzo mało mówił. Ćwiczenia bardzo mu pomogly - otworzył sie w kontaktach z dziećmi, wcześniej bywało strasznie bo inne dzieci mu dokuczały:( Wcześniej byliśmy też u dwóch innych logopedów, ale bez większych rezultatów.