lekarz Monika Hurcewicz-Chabińska

Lekarz rodzinny

Postawiła mi trafną diagnozę, wyleczyła, teraz muszę sama zmienić podejście do mojego zdrowia, polecam.

Ta przychodnia i jej p.,,Doktor"to totalna porażka. Dostanie się na wizytę z chorym dzieckiem natychmiast graniczy z cudem,zapisując się tydzień wcześniej niestety przed gabinetem tez trzeba z godzinkę poczekać.nie polecam

bardzo miła kompetentna p.doktor czesto odwiedzam gabinet z małymi dziecmi jestem przyjmowana z usmiechem i wyrozumiałością gdy zwroce sie z jakims problemem zdrowotnym jestem wysyłana do specjalisty diagnozy p.doktor sa zawsze trafne chciałabym zeby było wiecej takich lekarzy

Badala moja mame na refluks....a od roku cierpiala na raka jajnika.Zupelny brak wiedzy! Slepa Kura a nie PANI DOKTOR!

Slepa Kura a nie PANI DOKTOR!

Super lekarka.Trafna diagnoza.Uprzejma-spełnia oczekiwania pacjentów. Ania

Super lekarka.Trafna diagnoza.Uprzejma-spełnia oczekiwania pacjentów.
Ania