lekarz Monika Hurcewicz-Chabińska

Lekarz rodzinny

3,3
2,8

bardzo miła kompetentna p.doktor czesto odwiedzam gabinet z małymi dziecmi jestem przyjmowana z usmiechem i wyrozumiałością gdy zwroce sie z jakims problemem zdrowotnym jestem wysyłana do specjalisty diagnozy p.doktor sa zawsze trafne chciałabym zeby było wiecej takich lekarzy

Ta przychodnia i jej p.,,Doktor"to totalna porażka. Dostanie się na wizytę z chorym dzieckiem natychmiast graniczy z cudem,zapisując się tydzień wcześniej niestety przed gabinetem tez trzeba z godzinkę poczekać.nie polecam

Super lekarka.Trafna diagnoza.Uprzejma-spełnia oczekiwania pacjentów. Ania

Super lekarka.Trafna diagnoza.Uprzejma-spełnia oczekiwania pacjentów.
Ania

Badala moja mame na refluks....a od roku cierpiala na raka jajnika.Zupelny brak wiedzy! Slepa Kura a nie PANI DOKTOR!

Slepa Kura a nie PANI DOKTOR!