lekarz Monika Jabłońska-Jesionowska

Otolaryngolog dziecięcy

Doktor jest wyniosła, pobieżnie zbadała syna, nie oglądała badania fiberoskopii na płycie które miałam ze sobą w poradni na wyzwolenia, bo się jej spieszyło a jednak zdecydowała się operwać syna na Kopernika. Zabieg nie przyniósł efektu, migdał srodkowy nie został dobrze usunięty. Na kontroli według doktor wszystko jest ok. Syn dalej cierpi, dalej choruje, doktor nie chciała dać skierowania do innego specjalisty ani dalej leczyć. Najbardziej skupiła się na pouczaniu i krytykowaniu mnie jako matki przy dziecku. Przestrzegam przed tą doktor. Pewnie w prywatnym gabinecie doktor ma wiecej ogłady i co więcej czasu dla małego pacjenta.

Konkretna miła Pani doktor, tłumaczy spokojnie i obrazowo. Z wizyty jestem zadowolona. Ponieważ był to moja pierwsza wizyta dlatego 4 w punkcie godny polecenia.