lekarz Monika Jachna-Grzesiak

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Jestem właśnie po zabiegu liposunkcji i ginekomastii już drugi tydzien i czuje sie bardzo dobrze. Moj komfort psychiczny sie poprawil znacznie. Mam 20 lat i wstydzilem sie chodzic na silownie, basen z powodu "piersi". Teraz juz niemoge sie doczekac powrotu do normalnosci. Jesli chodzi o Pania doktor to jest bardzo profesjonalna mila i przyklada wage do szczegołów. Zabieg przebiegl bez zadnych powiklan. Po wybudzeniu z narkozy ogolnej czulem sie bardzo dobrze. Teraz czeka mnie tylko wygojenie blizny. Jednak chcepozostac od stalym okiem Pani doktor aby niebylo powiklan. Polecam.Krystian

Super lekarz- operacja nosa b.udana. Polecam dr Monike Grzesiak. Super tez opieka i cały zespół z koniki dr Grzesiak

Bardzo jestem zadowolona z wyniku operacji. Efekt oszałamiający. Ciesze się, że trafiłam w ręce Pani Grzesiak-konkretna i profesjonalna lekarka.Bardzo profesjonalna.Gorąco polecam. Olka