Pani Monika jest bardzo opanowana. Jej spokojny głos bardzo mi pomógł w trudnych momentach porodowych. Mimo zmęczenia porą nocną, cały czas trwała na posterunku. Ciepła, prostolinijna osoba, wykonująca bardzo ciężką pracę z pełnym oddaniem.

Wspaniała położna. Miałam szczęście, że trafiłam na Panią Monikę. Bardzo mnie wspierała w czasie porodu. Delikatna, uprzejma, wrażliwa. Dziękuję Pani Moniko za cudowną opiekę i za pomoc w przyjściu na świat mojej córeczki.

Jestem bardzo zadowolona z opieki pani Moniki,ciepła,miła,opiekuńcza.Bardzo mi pomogła w tych trudnych chwilach.Dziekuję bardzo za opiekę.

Wciąż poszukujesz "Położna Strzelce Opolskie"?

Anita Golec

Położna
Strzelce Opolskie
szkoła rodzenia, środowisko, oddział położniczy, trakt porodowy
Strzelce Opolskie
szpital oddział położniczy, szkoła rodzenia

Maria Malkusz

Położna