lek. dent. Monika Jędrycha-Kowalik

Trafiłem i ja do pani Kowalik. Ból zęba chyba to była siódemka. Szybkie zdjęcie, usunięcie przyczyny i wypełnienie. Szybko, bezstresowo i konkretnie.

Mogę polecić ! Pani zrobiła na mnie dobre wrażenie. Wizyta i same zakładanie plomby nie trwało długo, nic nie bolało, znieczulenie bardzo dobre. Pani doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do sprawy, spodobało mi się. Lubię konkrety, pozdrawiam Krzysiek ze Stradomia.

Fajnie że trafiłam, na panią doktor. Zawsze to dentysta mnie odstraszał. A to borowanie, a to kłucie igłami. A tfu... Tutaj Pani doktor zajęła się mną jak dzieckiem :)))) za co szczerze dziękuje !! było fajnie i mam jeszcze 2 do "naprawy", więc pewnie znowu zawitam :)

Nie powiem złego słowa. Bardzo miła pani stomatolog. Problem został rozwiązany podczas 2 wizyt. Gabinet oferuję bardzo bogaty zakres usług, a i sprzęt nowiutki a nie jak w przychodniach stary za króla Świeczka. Ogólnie - bardzo dobre wrażenie i przyjęcie.

Długo szukałem dentysty który do problemu podchodzi konkretnie i skupia się na tym czego oczekuje. Z zębami mam problem od dziecka, są żółte i popsute od antybiotyków. Do tego strasznie spróchniałe. Co i raz każdy dentysta wyszukiwał problem z czym innym i naciągał mnie na koszta, a to zdjęcia a to to i tamto. Tutaj, przyszedłem co dolega, Pan pokaże. Zrobione ! i to mi się podoba ! miło, szybko i konkretnie ! z resztą zębów też wrócę !

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Częstochowa"?

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa

Centrum Stomatologii "MEDIDENS"
św. Brata Alberta 42
42-200 Częstochowa

Przychodnia Stomatologiczna Kadent
Pasteura 7
42-202 Częstochowa
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "SALUMED"
Śląska 22
42-217 Częstochowa
Przychodnia Stomatologiczna " DENTARIA"
ulica Stroma 12
42-200 Częstochowa