lekarz Monika Kita

Neurolog

Pani doktor jest niesamowicie serdecznym i grzecznym człowiekiem. Przed przystąpieniem do badania przeprowadza bardzo dokładny wywiad z pacjentem gdzie wszystko z drobiazgową dokładnością i starannością notuje. Badanie przeprowadzone w gabinecie było chyba najbardziej profesjonalnym i rzetelnym badaniem neurologicznym jakie kiedykolwiek miałem przeprowadzone ( a byłem już w życiu niejednego neurologa ) Pani doktor nie boi się włożyć do komputera płytki z wynikami TK/RM i przeprowadzić własnego opisu, analizy zdjęć a dopiero później porównać go z opisem radiologa. ( spotkałem wielu lekarzy którzy czytają tylko opis radiologa i przekierowują do neurochirurga :] ) Zostały przeanalizowane moje wyniki z wszystkich trzech odcinków kręgosłupa oraz głowy RM. Cała wizyta trwała ponad godzinę a ja uzyskałem maksymalnie profesjonalną oraz wyczerpującą odpowiedz w sposób dla mnie zrozumiały na temat mojego stanu zdrowia oraz zalecenia w celu jego poprawy.
Polecam szczerze i na pewno wrócę na wizytę kontrolną.

Bardzo miła pani doktor dużo mi pomogła po udarze jest sympatyczna poprostu polecam .Potrafi doradzić i jak trzeba porozmawiać można na tematy choroby i wogole