lekarz Monika Klimińska

Pani dr. Monice Klimińskiej dziękuję za pomoc i nadzieję. We wrześniu 2015 r. miałem wykonaną operację guza kątnicy. Po dwóch miesiącach od operacji rozpocząłem w Wieliszewie chemioterapię zaplanowaną na 12 kursów. Podczas leczenia wykonano kilka badań TK - z opisami "bez zmian" na zasadzie kopiuj / wklej. Co oznaczało stabilizację choroby. Pomimo wydłużenia chemioterapii do 29 cyklów poziom markerów wzrósł do 740! Niepokojąc się stanem swojego zdrowia poprosiłem niezależnego radiologa o nowy opis płyt z badaniem TK, w którym wyszły przerzuty do węzłów chłonnych w śródpiersiu (z stąd takie wysokie ...

Pani dr. Monice Klimińskiej dziękuję za pomoc i nadzieję.
We wrześniu 2015 r. miałem wykonaną operację guza kątnicy.
Po dwóch miesiącach od operacji rozpocząłem w Wieliszewie chemioterapię zaplanowaną na 12 kursów. Podczas leczenia wykonano kilka badań TK - z opisami "bez zmian" na zasadzie kopiuj / wklej. Co oznaczało stabilizację choroby. Pomimo wydłużenia chemioterapii do 29 cyklów poziom markerów wzrósł do 740! Niepokojąc się stanem swojego zdrowia poprosiłem niezależnego radiologa o nowy opis płyt z badaniem TK, w którym wyszły przerzuty do węzłów chłonnych w śródpiersiu (z stąd takie wysokie markery). Nie widząc efektów leczenia postanowiłem zasięgnąć opinii innego lekarza.
Udałem się do Ośrodka Medycznego "Samarytanin" w Opolu. Przyjęła mnie bardzo sympatyczna Pani dr. Monika Klimińska, która zaproponowała przyjmowanie serii wlewów dożylnych Witaminy C. Zaczynałem od małych dawek 15-30 g do 50 g.
Po dwu- miesięcznej przerwie wznowiono chemioterapię celowaną- jednocześnie przyjmowałem zaproponowaną serię wlewów wit. C.
Nastąpił gwałtowny spadek poziomu markerów do 400 a w następnym badaniu o kolejne 200!
Moje samopoczucie bardzo się poprawiło jak również i wyniki badań.
Kolejna wizyta u Pani dr. Klimińskiej, która proponowała dalsze przyjmowanie witaminy C w dużych dawkach utwierdziła mnie w celowości dalszego leczenia.
Dzięki zaleceniom Pani doktor i metodzie Witaminy C oraz mojej determinacji aby się nie poddawać na pewno przedłużam sobie życie.
Wdzięczny pacjent z Warszawy

Witam. Chciałam podziękować P.Doktor Klimińskiej za okazaną mi pierwszą pomoc medyczną gdy uległam kontuzji na parkingu pod marketem. P.Doktor robiła zakupy w aptece,niedaleko miejsca gdzie się przewróciłam. Kiedy usłyszała o tym ,zakupiła w tej aptece specjalnie dla mnie niezbędne środki opatrunkowe,przyszła i udzieliła pierwszej pomocy,dzięki czemu mniej bolało a ja tak zaopatrzona,mogłam z mężem udać się do najbliższego szpitala celem dalszej konsultacji lekarskiej. To jest bezinteresowność,p.dr Klimińska to jest lekarz z powołaniem,dla którego ważne jest dobro drugiej osoby.Miała czas do mnie oddzwonić i porozmawiać jak się czuję,chociaż byłam przypadkową pacjentką ...

Witam.
P.Doktor robiła zakupy w aptece,niedaleko miejsca gdzie się przewróciłam.
To jest bezinteresowność,p.dr Klimińska to jest lekarz z powołaniem,dla którego ważne jest dobro drugiej osoby.Miała czas do mnie oddzwonić i porozmawiać jak się czuję,chociaż byłam przypadkową pacjentką ,zdarzenie miało miejsce poza miastem zamieszkania P.Doktor Klimińskiej.
Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam P.Doktor.

Moja mama zachorowała na raka pęcherzyka żółciowego. To było jak grom z nieba. Do tej pory nigdy nie chorowała i nagle taka wiadomość, a że mama swoje lata już miała nikt nie chciał jej leczyć. Mieszkamy pod Kaliszem. Dzięki internetowi znaleźliśmy kontakt z Dr.Klimińską - tylko ona zajęła się naszą mamą jak własną. Odpowiedziała na wszystkie nasze pytania, nie żałowała czasu dla chorego ( wizyta nie trwa tylko 5 minut!). I choć mama już odeszła , to nadal mam poczucie ,że z Panią doktor zrobiliśmy wszystko co było możliwe.

Do niedawna miałam przyjemność pracować z dr. Klimińską. To człowiek o wielkim sercu, które w pełni poświęca swoim pacjentom. Wykazuje ogromną empatię i zrozumienie w stosunku do chorego i jego rodziny, rozmawiając z nimi tak zwyczajnie "po ludzku" zaskarbia sobie szacunek i uznanie. Ze swojej strony życzę pani doktor wielu sukcesów zawodowych i oby współpraca z pacjentami układała się na jeszcze lepszym poziomie.

Fantastyczny lekarz, wnikliwie analizuje badania, w przypadku dodatkowych podejrzeń kieruje na kolejne. Poprzedni ginekolog doprowadził mnie do stanu że prawie wylądowałam na endokrynologi. Pani Doktor mnie z tego wyciągneła i cały czas jestem pod stałą kontrolą.

świetna i skuteczna lekarka.Szczerze polecam.Skupiona na pacjencie jako całości,empatyczna, świetny fachowiec. Nigdy nie odmawia pomocy.Takich lekarzy to dzisiaj ze świecą szukać.

Nigdy nie odmawia pomocy.Takich lekarzy to dzisiaj ze świecą szukać.

Bardzo kompetentny lekarz, z super podejściem do pacjenta, nigdy nie oszczędza na pacjencie, zleca wszelkie niezbędne badania, polecam wszystkim

Wciąż poszukujesz " Gliwice"?

Stomatologia Prochasek
Staszica 9