lekarz Monika Konwińska

Pani Doktor z wielką pasją oddaje się swojej profesji. Zaangażowanie i wiedza budzą uznanie. Dziękuję wraz z synem za fachową pomoc w różych trudnych sytuacjach zdrwowotnych!

Pani Monika jest świetnym fachowcem. Ufam jej w 100% jeżeli chodzi o moje pociechy. Lekarz Z powolania

Mam dwie córki, które często chorują. Pani Doktor z troską podchodzi do każdej. Młodsza córka od samego początku miała problemy trawienne, Pani Doktor wyprowadziła mi dziecko z tego olbrzymiego dla nas problemu. Dzieci uwielbiają wizyty Pani Doktor, która za każdym razem trafnie stawia diagnozę. Zawsze mogę liczyć na pomoc tego Lekarza!!!!

Ufam w 100%.Pani doktor jest bardzo kompetentnym pediatrą z wielkim sercem dla swoich małych pacjentów.

Lekarz z powołania, empatia i fachowa wiedza sprawia, że brakuje skali na pozytywną opinię dla Pani doktor. Mój trzylatek był wniebowzięty😀 Nieesamowita kobieta. Pełen profesjonalizm i super podejście do pacjenta 👍

Pani doktor Konwińska jest przede wszystkim lekarzem z powołania, co można zauważyć już na pierwszej wizycie. Jej znakomite podejście i cierpliwość do małych pacjentów zachwycają, a wysokie kompetencje i doświadczenie pozwalają na całkowite zaufanie. Pani doktor zawsze objawia wielkie zaangażowanie i chęć pomocy a dzieci ją uwielbiają !

wspaniały człowiek lekarz ,podejście do dziecka ,wiedza na temat ,diagnoza i dalsze czuwanie nad pacjentem określam na 6

Wspaniała lekarka , bardzo dobre podejście do pacjenta . Bardzo polecam☺ .Osoba rzetelna kompetentna .