Pod każdym względem super lekarka. Podejście do pacjenta, wiedza, kompetencje, leczenie, tłumaczenie, fachowość na najwyższym poziomie. Prowadziła mnie po przeszczepie nerki i miałam 200% zaufania i żadnych obaw że coś przeoczy lub zapomnie. Nie słodzi ale rzeczowo powie co dla danego pacjenta najlepsze. Jedna z nielicznych lekarzy których polecam bez żadnych zastrzeżeń. Więcej niż lekarz bo dla niej pacjent to nie PESEL ale przede wszystkim czławiek. Jak najbardziej godna polecenia !!!!

Wspaniała osoba, doskonała lekarka, ciapła, miła, kompetentna. Prowadziła mnie przez kilka lat podczas mojej choroby. Mam do Pani Doktor ogromne zaufanie. Polecam z całego serca wszystkim szukającym dobrego lekarza a przy tym serdecznego człowieka.

Wciąż poszukujesz "Internista Kraków"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Szwedzka 27