Monika Kraśnicka jest doktorem nauk medycznych, specjalistą chorób wewnętrznych, chorób nerek oraz transplantologii klinicznej. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji w zakresie immunologii klinicznej.

WYKSZTAŁCENIE

W 1996 roku Pani doktor ukończyła z wyróżnieniem studia medyczne w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W latach 1996–2013 była pracownikiem Kliniki Nefrologii UJ CM.

Od 2014 Monika Kraśnicka współtworzy zespół przeszczepiania nerek w Krakowskim Szpitalu Specj...

Wspaniała osoba, doskonała lekarka, ciapła, miła, kompetentna. Prowadziła mnie przez kilka lat podczas mojej choroby. Mam do Pani Doktor ogromne zaufanie. Polecam z całego serca wszystkim szukającym dobrego lekarza a przy tym serdecznego człowieka.

Pod każdym względem super lekarka. Podejście do pacjenta, wiedza, kompetencje, leczenie, tłumaczenie, fachowość na najwyższym poziomie. Prowadziła mnie po przeszczepie nerki i miałam 200% zaufania i żadnych obaw że coś przeoczy lub zapomnie. Nie słodzi ale rzeczowo powie co dla danego pacjenta najlepsze. Jedna z nielicznych lekarzy których polecam bez żadnych zastrzeżeń. Więcej niż lekarz bo dla niej pacjent to nie PESEL ale przede wszystkim czławiek. Jak najbardziej godna polecenia !!!!