Zdecydowanie polecam Panią Monikę, rok temu korzystaliśmy z porad i efekty współpracy były rewelacyjne. Terminy dostosowane do Naszych potrzeb- nawet weekendy, na każdych zajęciach synek korzystał z innych pomocy- gier, kart, to co dla Nas ważne chodził z uśmiechem na zajęcia, a w domu chętnie wykonywalł ćwiczenia w formie zabawnych wierszyków i zadań. Szybko nadrobiliśmy zaległości zarówno w wymowie jak i w czytaniu, analizie głoskowej i percepcji wzrokowo- słuchowej- nauka w pierwszej klasie okazała się być przyjemnością i utrwalaniem poznanego juz materiału. SZCZERZE POLECAM!!!!! Ala z Miłoszkiem

Witam, Podaję aktualny numer telefonu, pod którym można się umówić na wizytę : 530-441-405 Monika Krawczyk - logopeda

Witam,

Fajne podejście do dziecka,które zachęca go do różnych ćwiczeń,szybkie postępy w wymowie poszczególnych głosek. Zdecydowanie polecam. Jadwiga z Płońska

Pani Monika jest na prawdę świetna. W ciągu 2 zajęć mój 6 letni synek nauczył się poprawnej wymowy głoski r. Dla mnie jest to sukces,gdyż moje dziecko uczęszczało rok na zajęcia logopedyczne w przedszkolu i wyników tej pracy niestety nie było widać. Jestem szczęśliwa,że udało mi się trafić na takiego logopedę jak pani Monika i składam wyrazy podziękowania i pozdrawiamy,Basia z Kamilem

Świetne podejście do dziecka, widoczne szybkie efekty pracy z dzieckiem! Zdecydowanie polecam!