lek. med. Monika Kucińska

Psychiatra

Byliśmy pacjentami przez kilkanaście miesięcy. Pani Kucińska jest bardzo dobrym specjalistą. Dyskretna i subtelna, stawia na dobro pacjenta, pamięta jego dolegliwości, czy ważne wydarzenia. Nie boi się skierować do terapeuty i nie robi problemów przy wypisywaniu zaświadczeń. Potrafi poprowadzić wizytę tak by przydzielony czas wykorzystać optymalnie. Bardzo polecam

JESTEM OD DŁUŻSZEGO CZASU PACJENTEM PANI DOKTOR I UWAŻAM ŻE JEST BARDZO FAJNA I SYMPATYCZNA. ABY WIĘCEJ BYŁO TAKICH LEKARZY. FACHOWA OBSŁUGA