Monika Łukaszewicz

Diabetolog

Mądry, wszechstronny lekarz z sercem i klasą. Leczy człowieka, jako całość. Trafiłem z polecenia przyjaciół, którzy całą rodziną leczą się u pani Moniki. Dostałem się do programu leczenia cholesterolu i mam najlepsze od lat wyniki., mimo że zawsze były fatalne. Mogłem skorzystać że szkolenia, moja żona nauczyła się nowych przepisów, w końcu uwierzyłem że trzeci zawał już nigdy nie nastąpi i stan oczu mi sie bardzo poprawil. I cukrzyca też zrobiła się łagodna jak baranek. Tylko pani z rejestracji mogłaby zrobić więcej miejsc w kalendarzu.

Bardzo dobry lekarz, wymagający i skuteczny jak pacjęt wykonuje wszystkie zalecenia

Zgłosiłem się bo coś nie grało w moich cukrach. Choruję na cukrzycę od 8 miesięcy i rano jest wysoko, w nocy nisko, i tak w kółko. Pani doktor dokładnie wytłumaczyła mi, jak działają te wszystkie insuliny. Jest w tym dobra, bo jak szukałem w książkach o cukrzycy to trudno mi było to pojąć i szalałem z dawkami. Myślałem, że trzeba zwiększyć dawki, a okazało się odwrotnie. teraz cukry sa dobre, a ja żałuję że od razu nie poszedłem tylko kombinowałem. Poza tym fajna babka, wesoła i tak jakoś się wyczuwa że się troszczy o Ciebie.

Miła , dokładna, konkretna, życzliwa. Wszystko cierpliwie i dokładnie tłumaczy. Używa nowoczesnych rozwiązań technicznych - komputerowo czyta glukometr i pompę insulinową. Pomaga szukać rozwiązań, pomaga podejmować decyzje. Liczy się z sytuacją pacjenta, to jest lekarz z sercem. Bardzo polecam.

jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Przede wszystkim zapytała co spowodowało, że sie do neij zgłosiłam. Bo nie miałam zdiagnozowanej cukrzycy. Miałam ciągłe pragnienie i tyłam. Pani doktor od razu przystąpiła do dziąłania- dzięki niej dowiedziałam sie że nie o cukrzycę chodzi lecz o tarczycę- mimo, że nie jest specjalistą doskonale obstawiła Hashimoto i nadczynność. polecam serdecznie. Nie polecam Ostajskiej.

Wciąż poszukujesz "Diabetolog Gdynia"?

CLINICA MEDICA
Montwiłła-Mireckiego 11