Monika Łukaszewicz

Diabetolog

Mądry, wszechstronny lekarz z sercem i klasą. Leczy człowieka, jako całość. Trafiłem z polecenia przyjaciół, którzy całą rodziną leczą się u pani Moniki. Dostałem się do programu leczenia cholesterolu i mam najlepsze od lat wyniki., mimo że zawsze były fatalne. Mogłem skorzystać że szkolenia, moja żona nauczyła się nowych przepisów, w końcu uwierzyłem że trzeci zawał już nigdy nie nastąpi i stan oczu mi sie bardzo poprawil. I cukrzyca też zrobiła się łagodna jak baranek. Tylko pani z rejestracji mogłaby zrobić więcej miejsc w kalendarzu.

Zgłosiłem się bo coś nie grało w moich cukrach. Choruję na cukrzycę od 8 miesięcy i rano jest wysoko, w nocy nisko, i tak w kółko. Pani doktor dokładnie wytłumaczyła mi, jak działają te wszystkie insuliny. Jest w tym dobra, bo jak szukałem w książkach o cukrzycy to trudno mi było to pojąć i szalałem z dawkami. Myślałem, że trzeba zwiększyć dawki, a okazało się odwrotnie. teraz cukry sa dobre, a ja żałuję że od razu nie poszedłem tylko kombinowałem. Poza tym fajna babka, wesoła i tak jakoś się wyczuwa że się troszczy o Ciebie.

Pani doktor jest świetnym diabetologiem. Wszystko dokładnie tłumaczy, ma holistyczne podejście, wzbudza zaufanie i jest bardzo miła. Zawsze stara się znaleźć najlepszy sposób leczenia. Leczy się u niej także dwoje moich znajomych; wszyscy chorujemy na cukrzycę, nadciśnienie i parę innych chorób. Wizyta często trwa dłużej niż umowne 20 minut, po prostu tyle, ile trzeba. Chodzę z przyjemnością, bo mam pewność, że najważniejsze sprawy zdrowotne są w dobrych rękach. Pani doktor zaraża optymizmem i zadaniowym podejściem do życia.

Choruję na cukrzyce już 2 lata, byłam szczupłą osobą aż nagle zaczęłam tyć. Utyłam 28 kg w ciągu 1,5 roku.Poszłam do lekarza na początku mowił ze mi nic nie jest pozniej ze cukrzyce mam wypisał tabletki i do domu i powiedział ze nigdy nie schudne juz.Straciłam sens życia; otyłość i cukrzyca? super.zmieniłam lekarza na Panią doktor odrazu przystąpiła do działamia zmiana lekarstw, dieta,badania.Bardzo mi pomogła cukier na poziomie schudłam 10 kg w 2 miesiące, chce mi się żyć bardzo polecam tego lekarza

jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Przede wszystkim zapytała co spowodowało, że sie do neij zgłosiłam. Bo nie miałam zdiagnozowanej cukrzycy. Miałam ciągłe pragnienie i tyłam. Pani doktor od razu przystąpiła do dziąłania- dzięki niej dowiedziałam sie że nie o cukrzycę chodzi lecz o tarczycę- mimo, że nie jest specjalistą doskonale obstawiła Hashimoto i nadczynność. polecam serdecznie. Nie polecam Ostajskiej.

Miła , dokładna, konkretna, życzliwa. Wszystko cierpliwie i dokładnie tłumaczy. Używa nowoczesnych rozwiązań technicznych - komputerowo czyta glukometr i pompę insulinową. Pomaga szukać rozwiązań, pomaga podejmować decyzje. Liczy się z sytuacją pacjenta, to jest lekarz z sercem. Bardzo polecam.

Pani doktor wzbudza zaufanie. Jest poważna, ale umie się śmiać. Jest bardzo uprzejma i miła. Wszystko dokładnie tłumaczy. Poświęca odpowiednio dużo czasu aby zająć się problemami zdrowotnymi. Ma kompleksowe podejście do chorób, dobrze się przygotować do wizyty - mieć listę swoich leków, dawki, wypisy ze szpitala, wszystkie wyniki. Ma ogromną wiedzę i leczy. Polecam jako świetnego lekarza.

Pani doktor to właściwa osoba na właściwym miejscu. Bardzo rzeczowo i z troską podchodzi do każdego pacjenta. Wszystko tłumaczy i objaśnia. Bardzo dobry specjalista. Ja już od ponad dwóch lat leczę się u Pani doktor na cukrzycę, zaś mój ojciec na nadciśnienie.

Pani doktor to właściwa osoba na właściwym miejscu.

Jestem pod stałą opieką pani doktor. Pani doktor jest bardzo miła, staranna, sprawdza każdy szczegół. Oprócz mojej podstawowej choroby, jaką jest cukrzyca, rozpoznała kilka innych problemów zdrowotnych, które dotychczas nie interesowały lekarzy. Dzięki włączeniu leczenia ustąpiły skurcze nóg, alergia, duszności, a cukrzyca stała się łagodna jak baranek. Czuję się jak zdrowy człowiek, chodzę regularnie na kontrole. Tak mało trzeba, żeby czuć się fajnie!

Bardzo dobry lekarz, wymagający i skuteczny jak pacjęt wykonuje wszystkie zalecenia