Monika Macioszek

Dietetyk

Pani Monika to serdeczna i ciepła osoba,która rozumie jak ciężko pozbyć się zbędnych kilogramów.Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, komponuje świetne jadłospisy po których kilogramy spadają tak,że człowiekowi wraca nadzieja że w końcu mu się uda

Bardzo ciepła i sympatyczna osoba. Potrafi doradzić, podnieść na duchu. Dobry szczegółowy wywiad na początku a potem konkretnie i na temat. Są efekty, jem to co lubię. Przygotowanie posiłków jest proste i krótkie a składniki niedrogie i ogólnie dostępne. Szczerze polecam

Szczerze polecam Panią Monikę Macioszek wszystkim tym , którzy pragną nie tylko zrzucić kilka zbędnych kilogramów , ale także utrzymać satysfakcjonującą wagę na długi czas bez konieczności zażywania kolejnych, kosztownych suplementów diety . Pani Monika poza tym , że jest osobą miłą , uprzejmą i kompetentną to każdego pacjenta traktuje indywidualnie co przynosi oczekiwany efekt po jaki udajemy się do gabinetu dietetycznego. Gorąco polecam.

Gorąco polecam wizytę u Pani Moniki. Ciepła i sympatyczna osoba z wielkim zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Dieta jest smaczna a potrawy łatwe do przygotowania i świetnie dopasowane do naszych realiów. Znajoma korzystała z usług jednego z gabinetów dużej sieci dietetycznej i to co jej tam "zaordynowali" było całkowicie oderwane od naszych (polskich) warunków. Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Moniki Macioszek. Kuracja jeszcze trwa ale już widać bardzo dużą poprawę samopoczucia, no i w ciągu dwóch miesięcy mam już 7 kilo mniej !

Moim skromnym zdaniem Pani Monika Macioszek jest nie tylko świetną dietetyczką ale przede wszystkim bardzo ciepłą i serdeczną osobą. Każda wizyta w jej gabinecie to czysta przyjemność. Wysoka kultura osobista, ogromna wiedza i doświadczenie sprawiają, że odchudzanie pod jej opieką staje się prawdziwą przyjemnością. Od Stycznia zrzuciłam 11 kg. I wiem, że swoją wymarzoną sylwetkę uda mi się utrzymać bez efektu jo-jo. Bo dzięki tej diecie zmieniłam swoje przyzwyczajenia i nie wrócę do starego menu. To zaproponowane przez Panią Monikę jest po prostu smaczniejsze i zdrowsze. Gorąco polecam !

Do tej pory nie wierzyłam w skuteczność diet ale Pani Monika Macioszek zmieniła moje nastawienie a co ważniejsze moją sylwetkę. Od Listopada zrzuciłam 18 kilogramów. I to bez wielkiej rewolucji w kuchni. Pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta. Gorąco polecam.

Gabinet Pani Moniki nie był pierwszym miejscem, w którym próbowałem zrzucić zbędne kologramy. Ale jestem przekonany, że po kilku próbach w końcu znalazłem właściwą osobę. Korzystam z jej porad już ponad rok i w tym czasie zrzuciłem ponad 30 kg. Kuracja w zasadzie zakończyła się już jesienią ubiegłego roku, ale nadal odwiedzam Panią Monikę raz na kwartał by otrzymać kolejną dawkę pozytywnej energii i motywacji w utrzymaniu właściwej wagi. Bo jak się przekonałem to jest trudniejsze niż sam proces odchudzania. A Pani Monika jest dietetykiem o wielkim sercu i zaangażowaniu, z super podejściem do człowieka.
Dziękuję Pani Moniko !

Polecam Panią dietetyk, gdyż efekty są ogromne. Pani Monika podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta. Jestem bardzo zadowolona.

Polecam wszystkim pragnącym zdrowo zrzucić zbędne kilogramy. Bardzo kompetentna osoba. Widać, że lubi to co robi i na dodatek robi to bardzo dobrze. Bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta. Komponując dietę odchudzającą bierze pod uwagę m.in. występujące alergie, schorzenia, styl życia, rodzaj pracy, umiejętności kulinarne i możliwości finansowe. Jestem osobą bardzo wybredną w jedzeniu a mimo tego Pani Monika skomponowała dla mnie wiele smacznych i dietetycznych przepisów.Dzięki niej z sukcesem tracę zbędne kilogramy, nie będąc przy tym głodna i zmęczona dietą.

Z czystym sumieniem wystawiam MEGA POZYTYWA!!! Monika Macioszek jest najlepszym dietetykiem jakiego znam - przeprowadza skuteczną dietę odchudzającą.Efekt GENIALNY :) Polecam!!!

Z czystym sumieniem wystawiam MEGA POZYTYWA!!!
Polecam!!!