Monika Macioszek

Dietetyk

Bardzo ciepła i sympatyczna osoba. Potrafi doradzić, podnieść na duchu. Dobry szczegółowy wywiad na początku a potem konkretnie i na temat. Są efekty, jem to co lubię. Przygotowanie posiłków jest proste i krótkie a składniki niedrogie i ogólnie dostępne. Szczerze polecam

Szczerze polecam Panią Monikę Macioszek wszystkim tym , którzy pragną nie tylko zrzucić kilka zbędnych kilogramów , ale także utrzymać satysfakcjonującą wagę na długi czas bez konieczności zażywania kolejnych, kosztownych suplementów diety . Pani Monika poza tym , że jest osobą miłą , uprzejmą i kompetentną to każdego pacjenta traktuje indywidualnie co przynosi oczekiwany efekt po jaki udajemy się do gabinetu dietetycznego. Gorąco polecam.

Gorąco polecam wizytę u Pani Moniki. Ciepła i sympatyczna osoba z wielkim zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Dieta jest smaczna a potrawy łatwe do przygotowania i świetnie dopasowane do naszych realiów. Znajoma korzystała z usług jednego z gabinetów dużej sieci dietetycznej i to co jej tam "zaordynowali" było całkowicie oderwane od naszych (polskich) warunków. Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Moniki Macioszek. Kuracja jeszcze trwa ale już widać bardzo dużą poprawę samopoczucia, no i w ciągu dwóch miesięcy mam już 7 kilo mniej !

Moim skromnym zdaniem Pani Monika Macioszek jest nie tylko świetną dietetyczką ale przede wszystkim bardzo ciepłą i serdeczną osobą. Każda wizyta w jej gabinecie to czysta przyjemność. Wysoka kultura osobista, ogromna wiedza i doświadczenie sprawiają, że odchudzanie pod jej opieką staje się prawdziwą przyjemnością. Od Stycznia zrzuciłam 11 kg. I wiem, że swoją wymarzoną sylwetkę uda mi się utrzymać bez efektu jo-jo. Bo dzięki tej diecie zmieniłam swoje przyzwyczajenia i nie wrócę do starego menu. To zaproponowane przez Panią Monikę jest po prostu smaczniejsze i zdrowsze. Gorąco polecam !

Do tej pory nie wierzyłam w skuteczność diet ale Pani Monika Macioszek zmieniła moje nastawienie a co ważniejsze moją sylwetkę. Od Listopada zrzuciłam 18 kilogramów. I to bez wielkiej rewolucji w kuchni. Pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta. Gorąco polecam.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Ruda Śląska"?

STUDIO ENERGIA Centrum Odchudzania i Klub Fitness
ul. Obrońców Westerplatte 36