lekarz Monika Maj

Psychiatra dziecięcy

Cudowny lekarz. Niesamowity kontakt z dzieckiem. Można porozmawiać o wszystkim. Lekarz naprawdę godny zaufania i polecenia. Dzięki Pani doktor córka lepiej funkcjonuje i życie całej rodziny zmieniło się na lepsze.

Osobiście nie mam się do czego doczepić. Do Pani dr. Maj chodzimy z synem regularnie od 6lat. Podczas pierwszej wizyty diagnoza trafnie postawiona .Pani dr. poświęciła Nam odpowiednio dużo czasu ,wszystko wytłumaczyła ,odpowiedziała na Nasze pytania i odpowiednio pokierowała. Sympatyczna i pomocna .Nigdy Nas nie zawiodła . Polecam .

Nie polecam, Pani doktor w żaden sposób nie próbowała zachęcić dziecka do rozmowy, nie pomogła jak należy a za wizytę zapłacić trzeba było 400 zł. Pieniądze i to nie małe wyrzucone w błoto

Liczy się dla Pani Doktor tylko kasa i zalekowanie dziecka. 350zł za kilka minut rozmowy. Zdecydowanie nie polecam.

100% profesjonalizmu. Pani doktor - dziękujemy. Za poświęcony czas, rzetelną diagnozę i za nadzieję na lepsze jutro.

przed chwilą Polecam Panią Doktor Maj za profesjonalne podejście do pacjenta. Syn otrzymała lekarstwa po wnikliwej analizie i badaniach. Pod opieką Pani Doktor wychodzimy na prostą, aż trudno mi uwierzyć, że moje dziecko znowu zaczęło widzieć świat w kolorach i można z nim coś fajnego zrobic i siostry chętnie chcą spędzać czas . Dziękujemy Pani Doktor. Serdecznie pozdrawiam mama Eryka

przed chwilą

Serdecznie pozdrawiam mama Eryka

Na pierwszym miejscu stawiane są pieniądze a nie pacjent. Wizyta kosztuje już 250/300zl. Poświęcone 10 minut i diagnoza. Pani nie jest uprzejma to ona jest najważniejsza a nie pacjent .... nawet przy takich wysokich opłatach nie można liczyć na wsparcie poza wizyta w gabinecie.

Pani doktor Monika Maj z fachowym podejsciem do kazdego pacjenta.Pomocna zaangazowana we wszystko to co robi.Nie ma drugiego takiego lekarza jakim jest pani Monika Maj.Chodze z synem na regularne wizyty do pani doktor ktora nam pomaga we wszystkim jestesmy bardzo zadowoleni.Serdecznie polecam i bardzo dziekuje.

Polecam Panią Doktor Monikę Maj. Jest to lekarz o dużej wiedzy w swojej specjalizacji. Pani Doktor bardzo pomogła synowi (5lat). Fabian dostał odpowiednie leki. Pani Doktor zawsze rozmawia, słucha, można liczyć na poradę. Jest to lekarz z powołania. Bardzo się cieszę, że trafiliśmy do Pani Doktor. Dziękujemy!

Pani Doktor jest osobą, która wzbudza zaufanie u dzieci i rodziców. Ma doskonałe wyczucie stawiając diagnozę i dobierając leczenie, jest bardzo kompetentna.Ponadto potrafi wskazać różne rozwiązania w danej sytuacji.