lekarz Monika Maj

Psychiatra dziecięcy

Rzadko krytykuję lekarzy. Z czymś takim jednak nie mogę się pogodzić. Z wizyty, która kosztowała 200 zł nic nie wynikło oprócz próby myślenia o własnym bezpieczeństwie, zero swojej diagnozy i straszenie mnie jako matki, co będzie...Z dzieckiem nawiązała kontakt pani doktor - żaden, musiałam ja nadrabiać owo nieporozumienie, oprócz wymuszanego spokoju twarzy nic co mogło by być godne polecenia. Nie godzę się na takie podejście do dzieci i młodzieży!

Nie godzę się na takie podejście do dzieci i młodzieży!

Byłem u tej pani z synem. Dwadzieścia pięć minut rozmowy o niczym, żadnych testów, pytania z kartki typu: Czy syn jest na coś uczulony, ile miał w skali Apgara... Przyjechałem po opinię o dziecku skierowany z filii In Corpore w Dąbrowie Górniczej. Wyszedłem z niczym i uboższy o 210 złotych. Zdumiewają mnie pozytywne opinie, zarówno o tej pani jak i całym In Corpore. Możliwe, że lekarze sami sobie piszą nawzajem pochlebstwa i naganiają nieświadomych klientów. Przestrzegam przed wizytą. Dla pani Maj nie liczy się dziecko tylko portfel rodzica.

Pani Doktor chodz jest specjalista od dzieci i mlodziezy pomogla mi w trudnej sytuacji i za to ja cenie.

Jest to bardzo dobra specjalistka , dzięki niej nasz syn znowu chodzi do przedszkola, a problemy były bardzo powazne

Mogę powiedzieć że nam pomogła zrozumieć problemy syna i przez to wiele się znieniło

Polecila wywietrzyc pokoj dziecka przed snem to smiechu warte!!!!!

Polecila wywietrzyc pokoj dziecka przed snem to smiechu warte!!!!!

Mogę polecić tę lekarkę pomogła całej naszej rodzinie. Zawsze mogłam do nie zadzwonić upewnić się i tak udało się pokonać trudności dziękuję

Mieliśmy problemy z naszą córcią ale po kilku wizytach mogę powiedzieć ze wszystko wróciło do normy .

Pani dr Maj pomogła mojemu dziecku,bardzo dobrze dobrała leki,dzięki temu dziecko dużo lepiej funkcjonuje,poprzedni lekarz pół roku "testował"różne leki i żaden nie pomógł.Serdecznie polecam.

Dr Maj jest lekarzem z niesamowitą wiedzą a przytym jasno wszystko potrafi wyłumaczyć, zawsze mogę liczyć na jej pomoc