lekarz Monika Małecka-Holerek

3,6
3,9
3,7
3,5

szarganie opinii Pani Doktor Małeckiej jest nie na miejscu, każdy może mieć swoje zdanie do antykoncepcji ONA wie co robi to jak sprzedawanie alkoholu nieletnim _nie chcę aby z moich podatków w przyszłości leczono powikłania dziewczyn zażywających wcześniej tabletki które myślały o łatwości bycia gotowym na kiwnięcie faceta a nie nad tym że poświęcają swoje zdrowie by zaspokoić się lub co gorsza innych

W piątek byłam u pani doktor i z moją ciążą było wszystko dobrze. We wtorek obudziłam się z krwawieniem i na wizycie dowiedziałam się, że moje dziecko nie żyje od 2-3 tygodni...pani doktor zapytała dlaczego nie brałam luteiny, ale jak miałam ją brać skoro mi jej nie przepisała...minął prawie rok, znów jestem w ciąży, ale chodzę już do innej lekarki...

Badanie z USG i cytologią - stąd ta cena. Pani dr bardzo miła, delikatna, profesjonalna. Dba o prawdziwe dobro pacjentek, a nie tylko przepisuje recepty jakie pacjentki sobie życzą. Świetna kobieta.

Moja obecna pani ginekolog złapała się za głowę, gdy usłyszała, co przepisała mi pani lekarz Małecka. Zamiast antybiotyku otrzymałam jedynie krem maskujący objawy, a nie leczący chorobę. Znachorstwo, zabobon i sekciarstwo! Uwaga: podczas wizyty człowiek ma wrażenie, iż rozmawia z księdzem. W poczekalni mnóstwo ulotek i czasopism religijnych, a na wizycie pani wręcza kartkę z listą "pięćdziesięciu powodów dlaczego Bóg sprzeciwia się stosunkom przedmałżeńskim". Lekarz ma leczyć, nie wkraczać w światopogląd pacjenta.

Znachorstwo, zabobon i sekciarstwo!

Bardzo fachowy i kompetentny lekarz, który nie patrzy na modę ale na PRAWDZIWE zdrowie kobiety. Miła, sympatyczna, pomocna. Odpowiada na każde zadane pytanie. Prowadziła moje ciąże i twraz też się u niej leczę. JEST ŚWIETNA

Doskonały specjalista!! Podchodzi do pacjenta jak do człowieka, tłumaczy, jest niesamowicie uprzejma i bije od niej takie wewnętrzne ciepło. Naprawdę, polecam. Jedynymi wadami jest to, że trzeba długo czekać na wizytę w poczekalni no i fakt, ze Pani doktor nie przepisuje antykoncepcji. ale jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to jest po prostu ŚWIETNA!.

Bardzo konkretna Pani doktor, nie faszerowała mnie antykoncepcją jak wszyscy, wyleczyła mnie lekami ziołowymi.

super ginekolog. bardzo miła sypatyczna i kompetentna osoba az chce sie isc na wizyte do takiego lekarza

Zgadzam się z koleżankami,do prowadzenia ciąży jest idealna.Moja tzw.współpraca skończyła się po porodzie kiedy Pani doktor oznajmiła że antykoncepcja(chodziło mi o tabletki)daje dużo więcej szkód jak pożytku.Nie przepisała mi ich-musiałam zmienić lekarza.Ogólnie polecam-ale paniom tylko stosującym naturalne metody.

jest wspaniałym fachowcem i wszystkim którym polecam potwierdzają to i zostają stałymi pacjętami oprócz jednej koleżanki ale nie powiedziała mi że chce iść tylko po tabletki antykoncepcyjne dla lekkoduchów młodych dziewczyn ma inne sposoby :) <>< pozdrawiam