lekarz Monika Małecka-Holerek

Odradzam!!! W żadnym wypadku nie polecam kobietom ciężarnym.

Odradzam!!!
W żadnym wypadku nie polecam kobietom ciężarnym.

Bardzo konkretna Pani doktor, nie faszerowała mnie antykoncepcją jak wszyscy, wyleczyła mnie lekami ziołowymi.

super ginekolog. bardzo miła sypatyczna i kompetentna osoba az chce sie isc na wizyte do takiego lekarza

Zgadzam się z koleżankami,do prowadzenia ciąży jest idealna.Moja tzw.współpraca skończyła się po porodzie kiedy Pani doktor oznajmiła że antykoncepcja(chodziło mi o tabletki)daje dużo więcej szkód jak pożytku.Nie przepisała mi ich-musiałam zmienić lekarza.Ogólnie polecam-ale paniom tylko stosującym naturalne metody.

Bardzo fachowy i kompetentny lekarz, który nie patrzy na modę ale na PRAWDZIWE zdrowie kobiety. Miła, sympatyczna, pomocna. Odpowiada na każde zadane pytanie. Prowadziła moje ciąże i twraz też się u niej leczę. JEST ŚWIETNA

szarganie opinii Pani Doktor Małeckiej jest nie na miejscu, każdy może mieć swoje zdanie do antykoncepcji ONA wie co robi to jak sprzedawanie alkoholu nieletnim _nie chcę aby z moich podatków w przyszłości leczono powikłania dziewczyn zażywających wcześniej tabletki które myślały o łatwości bycia gotowym na kiwnięcie faceta a nie nad tym że poświęcają swoje zdrowie by zaspokoić się lub co gorsza innych

To jest jakis absurd! Slowem ciemnogrod! Bo nie ma innego wyjasnienia na to co Pani doktor wyrabia, zachowuje sie jak lekarz ery kamienia lupanego. Ludzie zyjemy w 21 wieku i takie rzeczy jak tabletki antykoncepcyjne powinny byc przepisywane (i sa przez normalnych lekarzy)bez zajackniecia ze strony lekarza. Ciekawe czy Pani doktor podejmie sie wychowywania niechcianych dzieci pacjetek ktore zaszly w ciaze przy stosowaniu kalendarzyka malzenskiego!!!!!!!!!!!! NIEPOLECAM!!!

Pani doktor pomimo ciągłych upławów nie skierowała mnie na żadne badania, co spowodowało ze nie donosiłam ciąży ponieważ byłam zarażona paciorkowcem B. Dziś walcze o zdrowie i życie mojego maluszka :(

Jestem bardzo zadowolona z usług dr Małeckiej, jej podejściem do pacjenta i zaangażowaniem. Polecam bez wahania!

Pani doktor nie przepisuje antykoncepcji, nawet w celach leczniczych ma z tym opory. Jest nawiedzona jeśli chodzi o stosowanie naturalnych środków antykoncepcyjnych, co doporwadza kobiety do niechcianych ciąż. Nie wczuwa się w rolę pacjenta, nie patrzy na jego możliwości finansowe, tylko na swoje "widzi mi się". Jeżeli planujecie ciążę to spełni wasze oczekiwania. Jeżeli natomiast liczycie na pomoc by do ciąży nie doszło, polecam innego lekarza.