lekarz Monika Małecka-Holerek

jest wspaniałym fachowcem i wszystkim którym polecam potwierdzają to i zostają stałymi pacjętami oprócz jednej koleżanki ale nie powiedziała mi że chce iść tylko po tabletki antykoncepcyjne dla lekkoduchów młodych dziewczyn ma inne sposoby :) <>< pozdrawiam

Wspaniała Pani doktor po prostu cudowna , Prowadziła moje 4 ciąze , polecam goraco , 4 dziecko rodziłam przy niej była bardzo cierpliwa i kochana:):)

Gorąco polecam. Pani doktor potrafi się zajmować pacjentami, robi wszystko by ciąża przebiegała prawidłowo.

Doskonały specjalista!! Podchodzi do pacjenta jak do człowieka, tłumaczy, jest niesamowicie uprzejma i bije od niej takie wewnętrzne ciepło. Naprawdę, polecam. Jedynymi wadami jest to, że trzeba długo czekać na wizytę w poczekalni no i fakt, ze Pani doktor nie przepisuje antykoncepcji. ale jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to jest po prostu ŚWIETNA!.

Pani Monika jest miłą, kompetentną i po prostu "ludzką" osobą. Polecam gorąco.

Pani Monika jest miłą, kompetentną i po prostu "ludzką" osobą. Polecam gorąco.