lek. dent. Monika Maślak

Wspaniała specjalistka i świetny człowiek, podchodzi do pacjenta bardzo indywidualnie, dba o każdy detal. Profesjonalizm i estetyka wykonywania pracy na najwyższym poziomie. Jestem wdzięczna, za kilkuletnią opiekę stomatologiczną. Dzięki perfekcyjnie wykonanym przez Panią Doktor koronom i licówkom ceramicznym mogę cieszyć się przepięknym uśmiechem! Szczerze polecam!!!

Pani Monika, owszem wydaje się być dobrym specjalistą, natomiast koszty leczenia podawane przez Panią doktor po wykonaniu, usługi wydają się być bardzo mocno zawyżone i nieadekwatne do wykonanych procedur. Brak paragonów, brak komunikacji kosztów przed wykonaniem usługi powoduje, że pomimo kompetencji Pani doktor nie jest godna polecenia.

Jestem pacjentką Pani Doktor Moniki od 3 lat i muszę przyznać,że nigdy nie byłam w bardziej profesjonalnych rękach. Leczenie zawsze bardzo sprawne, bezbolesne a do tego w miłej atmosferze. Pani Doktor kompleksowo planuje leczenie zarówno pod kątem zdrowia zębów jak i estetycznego wyglądu. Po wykonaniu korekty dziąseł, które były za bardzo widoczne przy szerszym uśmiechu i założeniu licówek ceramicznych mogę teraz cieszyć się nowym pięknym uśmiechem. Polecam:)

Bardzo sprawnie i profesjonalnie! A do tego leczenie kompleksowe! Jestem bardzo zadowolona z wykonanego leczenia i zdecydowanie polecam!!!

Bardzo dokładna i sprawna. Podejmuje się rzeczy, z którymi inni nie dają sobie rady. Ratuje zęby za wszelką cenę. Leczenie przebiega bezboleśnie i w bardzo miłej atmosferze. Doktor Monika to wysokiej klasy specjalista! Co ważne, zajmuje się leczeniem kompleksowo od początku do końca. Polecam serdecznie z własnego doświadczenia!

Szczerze polecam Panią Doktor Monikę! Bardzo dokładne a przy tym sprawne i bezbolesne kompleksowe leczenie w miłej atmosferze! Miałem szczęście,że trafiłem na Panią Doktor-uratowała mi dwa zęby,ktore wcześniejszy lekarz przeznaczył do usunięcia! Oczywiście dalsze leczenie będe prowadził juz tylko u doktor Moniki! Polecam w 100%!

Szczerze nie polecam pani lek.dent. Moniki Maślak. Moja pierwsza i ostatnia wizyta u pani Maślak to bardzo niemiłe przeżycie, brak profesjonalnego podejścia do pacjenta. Wizytę miałam umówioną na godzinę 14:00, przyjechałam przed czasem o godzinie 13:30i usłyszałam od pani asystentki- higienistki, że mam poczekać, zaznaczam że w gabinecie nie było nikogo. Cierpliwie czekając na wizytę u pani doktor Maślak, słuchałam jak prowadzi prywatne rozmowy przy kawie, ciastkach oraz potrawach mięsnych których zapach czułam w poczekalni. Zestresowana ( uległam wypadkowi i mam uszkodzone zęby ) czekałam na wizytę. Wreszcie panie skończyły ...

Wreszcie panie skończyły biesiadę i zaprosiły mnie do gabinetu ok. godziny 14:20 ( jestem zestresowana ponieważ spieszę się do pracy). Planowo wizyta umówiona była na godz 14:00. Pani dentystka oglądnęła zęby i stwierdziła, że można naprawić ale i tak po jakimś czasie mogą się ukruszyć i jest ryzyko utraty pieniędzy. Chciałam w tej kwestii dodać, że mój mąż uległ wypadkowi na rowerze i miał odtwarzane ok. połowy zęba i wszystko było w porządku ( u doktora Krupińskiego, który przyjmuje w tym samym gabinecie ). W moim odczuciu przerosło to możliwości p. Maślak.
Po przeglądzie mojego stanu uzębienia pani doktor znalazła ubytek w jednym z zębów. W trakcie plombowania pani doktor prowadziła rozmowy z asystentką, która jednocześnie jest telefonistką. W trakcie pracy zadzwonił telefon i pani asystentka porzuciła miejsce pracy i... prawie udusiłam się własną śliną ( pani asystent trzyma aparat do odsysania śliny ) Reasumując bardzo nieprofesjonalne podejście do pacjenta, brak chęci pomocy, na pewno nie lekarz z powołania tylko nastawienie na zarobek.

Bardzo profesjalna i dokładna mimo swojego młodego wieku! A przy tym miła i niezwykle delikatna-nawet znieczulenie jest zupełnie bezbolesne, często czekam z zamkniętymi oczami na to bolesne ukłucie a tu okazuje się, że już zostało podane! Super sprawa:) rodzina i znajomi którym poleciłem panią doktor również są zachwyceni:) więc mogę z czystym sumieniem dalej polecać panią Monikę:)

Z czystym sumieniem moge polecic Panią Doktor! Bardzo profesjonalna i dokladna. Leczenie kompleksowe i w sympatycznej atmosferze! Polecam:)